One Direction w Talk Dirty z will.i.am'em, Enrique Iglesiasem i innymi - zobacz gorący lipdub! [VIDEO]

2014-03-13 17:56

Niall Horan bez koszulki z chłopakami z One Direction w nowej wersji teledysku do Talk Dirty Jasona Derulo to dopiero początek niespodzianek, jakie czekają na nas w lipdubowej wersji klipu z udziałem gwiazd. Kogo jeszcze Jason Derulo przekonał do 'zaśpiewania' swojego hitu i wystąpienia w wideo? Zobacz teraz na ESKA.pl!

One Direction w Talk Dirty, a dokładniej w nowej wersji teledysku hitu Jasona Derulo, to nie jedyne gwiazdy, które zgodziły się na udział w lipdupowej odsłonie klipu. Wprawdzie to Niall Horan bez koszulki przyciąga w nim największą uwagę (szczególnie dziewczyn), to nie da się nie zauważyć m.in. will.i.am'a, Enrique Iglesiasa, Ariany Grande, Austina Mahone czy też dziewczyn z Fifth Harmony.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Wideo zatytułowane Gwiazdy Mówią Sprośnie podbija serca fanów wszystkich występujących w nim artystów, a Jasonowi Derulo daje promocję, o jakiej marzy się każdemu wykonawcy.

W sieci już pojawiły się głosy, że teledysk do Talk Dirty z udziałem gwiazd przypomina Call Me Maybe Carly Rae Japsen w wykonie Justina Biebera i gwiazd Disneya, dzięki któremu piosenka stała się przebojem. Oczywiście Talk Dirty hitem już jest, ale gdyby Jason Derulo był debiutantem, to z pewnością nie narzekałby teraz na pozycje kawałka na radiowych listach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE