One Direction - tak brzmiałyby hity zespołu, gdyby je teraz tworzyli!

2018-09-10 12:03 rw
One Direction - tak brzmiałyby hity zespołu, gdyby je teraz tworzyli!
Autor: fot. YouTube.com/One Direction (screen z teledysku Drag Me Down)

One Direction to grupa, która w sierpniu 2015 roku zostawiła dużą lukę w muzyce popularnej. Próbuje ją łatać pewien zespół, o którym więcej dowiecie się - na ESKA.pl

One Direction, a tak naprawdę Harry Styles, Liam Payne, Niall Horan i Louis Tomlinson, poinformowali w sierpniu 2015 roku, że robią sobie przerwę. Każdy z członków jednego z najpopularniejszych zespołów poszedł w swoją stronę. Fani w internecie zaczęli się zastanawiać, co by było, gdyby 1D wciąż nagrywało. Mielibyśmy nowe single, płytę, a kto wie - może i nawet koncert w Polsce. Na pewno muzyka One Direction byłaby zupełnie inna, bo muzyczne trendy bardzo szybko się zmieniają. Wydaje nam się, że znamy odpowiedź na pytanie wielu fanów: jak teraz brzmiałby popularny boysband? 

5 Seconds To Summer - nowe One Direction?

Bez wątpienia solowa działalność członków One Direction, nie załata dziury, jaką pozostawił po sobie cały zespół. Ogromna luka po 1D od sierpnia 2015 roku jest bardzo widoczna. Najwyraźniej zauważyła to grupa 5 Seconds Of Summer! Stworzyła, jak się teraz okazało HIT, który przypomina utwory One Direction. W piosence pt. Young Blood jest tempo, basy, bit, wokaliści śpiewający w podobny sposób, co Louis Tomlinson, Harry Styles i Niall Horan, oraz gitara nadająca całemu utworowi charakteru. 5SoS na pewno mogą liczyć na wsparcie fanów zawieszonej grupy.

5 Seconds Of Summer, jak One Direction? Przekonajcie się sami, porównujac już teraz!

One Direction: Liam Payne doprowadził fanów DO ŁEZ! Zobaczcie, co napisał!

Najnowsze