One Direction - Steal My Girl: kiedy nowy singiel? Sprawdź i posłuchaj fragmentu [VIDEO]

2014-09-23 17:41

Steal My Girl to tytuł głównego singla z nowej płyty One Direction FOUR. Nazwę utworu i datę jego premiery podał Liam Payne. Kiedy będzie można posłuchać nowego singla One Direction? Sprawdź na ESKA.pl i posłuchaj ujawnionego fragmentu!

Steal My Girl to tytuł nowego singla One Direction. Będzie to główny singiel promujący nową płytę 1D pt. FOUR. Kiedy odbędzie się premiera piosenki? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Nowy singiel One Direction pt. Steal My Girl będzie dostępny od 29 września. Na liście autorów piosenki jest dwóch członków 1D: Louis Tomlinson i Liam Payne. Chłopaków wsparli Ed Drewett, Wayne Hector, Julian Bunetta i John Ryan. Zdaniem wytwórni Columbia Records nowy utwór oparty jest na dźwiękach fortepianu.

>>> One Direction: All For One - film za darmo online!

>>> One Direction - Going Our Way - film za darmo online!

>>> One Direction: The Only Way Is Up - film za darmo online!


One Direction niedawno ogłosili tytuł i datę premiery swojej nowej płyty FOUR, która ukaże się 17 listopada. Z tej okazji chłopcy podarowali fanom zupełnie za darmo nowy utwór Fireproof, który w ciągu 24 godzin pobrało ponad milion osób. 

Directioners nie mogą narzekać na brak atrakcji. W dniu premiery krążka 1D dadzą specjalny występ w Universal Orlando Resort na Florydzie, który będzie transmitowany przez amerykańską telewizję NBC.

Czekacie na nowy singiel One Direction? Posłuchajcie fragmentu przed premierą!
One Direction - FireproofRC

Najnowsze