One Direction powraca! Ich figury woskowe można podziwiać na nowo

2020-09-30 14:46 Patrycja Obarowska
One Direction
Autor: IBL / Rex Features/EAST NEWS

One Direction znowu są numerem jeden! Ich figury woskowe oficjalnie powracają do muzeum. Gdzie i kiedy będzie można podziwiać artystów One Direction pod postacią woskowych figur? Zobaczcie sami na ESKA.pl!

One Direction powraca! Jeszcze w 2013 figury woskowe artystów z One Direction były jednym z większych hitów! Fani popularnego popowego zespołu z ogromną przyjemnością wybierali się na wycieczkę do londyńskiego Muzeum Figur Woskowych, gdzie czekały na nich artystyczne rzeźby Liama, Louisa, Zayna oraz Nialla. Figury woskowe One Direction były w swoim czasie transportowane do różnych miejsc. Odwiedziły także Nowy Jork, a także Sydney. W dniu premiery odsłonięcia figur woskowych One Direction zjechało się wielu fanów, którzy z pewnością z miłą chęcią przygarnęliby wokalistów w takiej formie do swoich domów. O woskowych rzeźbach zespołu One Direction ponownie jest głośno, ponieważ ponownie można podziwiać je w muzeum w Londynie. Figury woskowe artystów jakiś czas temu zostały zdjęte z galerii muzeum, jednak teraz są ponownie dostępne. Gdzie można zobaczyć One Direction w woskowym stylu? Szczegóły znajdziecie poniżej! 

One Direction - woskowe figury powracają do muzeum 

Figury woskowe One Direction znowu znalazły się w muzeum. Jeśli chcesz zobaczyć je na żywo, musisz wybrać się do muzeum Madame Tussauds w Londynie.

Hotplota.pl: Kłopoty Michaela Buble i One Direction; seksowna Halle Berry w... poduszce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze