One Direction, Little Mix i inne gwiazdy X Factor UK w mash-up'ie na 10 lat show! Kto najlepszy? [RANKING]

2013-07-29 15:16

X Factor UK w 2013 roku obchodzi 10 urodziny. Z tej okazji na YouTube pojawił się mash-up hitów artystów, których zrodził brytyjski talent-show. Na ESKA.pl specjalny ranking na najlepszą gwiazdę X Factor UK. One Direction, Little Mix a może James Arthur?

Gwiazdy X Factor UK od kilku lat zajmują coraz ważniejsze miejsca na rynku muzycznym. Program zrodził m.in. One Direction, Little Mix, Cher Lloyd, Amelię Lily, Leonę Lewis i wiele innych artystów. Ich największe hity z okazji 10-lecia show połączono w jeden numer. Mash-up opublikowano na YouTube pod koniec lipca 2013 roku. Z okazji 10. urodzin X Factor UK na ESKA.pl specjalne głosowanie.

>>> This Is Us - film o One Direction pojawi się na DVD i Blu-Ray. Kiedy premiera?

Która gwiazda X Factor UK jest Twoją ulubioną? Na swoich faworytów możecie głosować w Eskowym rankingu pod zdjęciem. Do wyboru macie aż trzynaście najlepszych zespołów i solistów, którym udało się odnieść sukces po programie a ich przeboje znalazły się we wspomnianym wcześniej mash-up'ie.

Najnowsza, dziesiąta seria brytyjskiego X Factor ruszy już jesienią 2013 roku. Co więcej, w castingach do show wzięła udział Polka. Więcej o tym możecie przeczytać klikając w link z artykułem poniżej.

>>> Kasia Popowska - Polka w brytyjskim X Factor zachwyciła jurorów! [VIDEO]Zobacz mash-up na 10. urodziny X Factor UK!JB

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze