One Direction i The Wanted to nowa odsłona Beatlemanii w USA! Tak twierdzą autorzy hitu Glad You Came [VIDEO]

2013-01-08 12:49

One Direction i The Wanted to najpopularniejsze na świecie boysbandy, które rozkochały w sobie nawet USA. Brytyjskie zespoły w 2012 roku podbiły amerykańskie listy przebojów i sprzedaży płyt. To nowa odsłona Beatlemanii - mówi członek The Wanted. Czy grupy z UK przebiją legendarnych The Beatles?

One Direction i The Wanted to brytyjskie boysbandy, które w 2012 roku podbiły nie tylko Europę, ale także Stany Zjednoczone. To dzięki nim moda na popowe zespoły wróciła na dobre i dziś nikt nie wyobraża sobie listy przebojów bez takich hitów jak Kiss You - 1D czy też I Found You - The Wanted, którego wokalista twierdzi, że to wszystko to nowa odsłona Beatlemanii.

To Beatlemania dla obydwu grup, naprawdę! Boysbandy wróciły na dobre i to dzieje się właśnie teraz. My i chłopaki z One Direction przebrnęliśmy przez całą Amerykę. To wspaniałe, że dwa brytyjskie zespoły są za to odpowiedzialne - wyznał Tom Parker w rozmowie z Bang Showbiz.

Czy grupy z UK przebiją swoimi sukcesami The Beatles? Wszystko wskazuje na to, że tak. One Direction mogą pochwalić się już dwoma krążkami numer jeden w USA, a przeboje The Wanted okupują amerykańskie listy przebojów.

>>> Fame: One Direction to tytuł komiksu o chłopakach z 1D! Zobacz na Eska.pl What Makes You Beautiful 1D [VIDEO]


Zobacz na Eska.pl Kiss You - One Direction!
Zobacz na Eska.pl I Found You - The Wanted!JB

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze