One Direction i The Wanted to nowa odsłona Beatlemanii w USA! Tak twierdzą autorzy hitu Glad You Came [VIDEO]

2013-01-08 12:49

One Direction i The Wanted to najpopularniejsze na świecie boysbandy, które rozkochały w sobie nawet USA. Brytyjskie zespoły w 2012 roku podbiły amerykańskie listy przebojów i sprzedaży płyt. To nowa odsłona Beatlemanii - mówi członek The Wanted. Czy grupy z UK przebiją legendarnych The Beatles?

One Direction i The Wanted to brytyjskie boysbandy, które w 2012 roku podbiły nie tylko Europę, ale także Stany Zjednoczone. To dzięki nim moda na popowe zespoły wróciła na dobre i dziś nikt nie wyobraża sobie listy przebojów bez takich hitów jak Kiss You - 1D czy też I Found You - The Wanted, którego wokalista twierdzi, że to wszystko to nowa odsłona Beatlemanii.

To Beatlemania dla obydwu grup, naprawdę! Boysbandy wróciły na dobre i to dzieje się właśnie teraz. My i chłopaki z One Direction przebrnęliśmy przez całą Amerykę. To wspaniałe, że dwa brytyjskie zespoły są za to odpowiedzialne - wyznał Tom Parker w rozmowie z Bang Showbiz.

Czy grupy z UK przebiją swoimi sukcesami The Beatles? Wszystko wskazuje na to, że tak. One Direction mogą pochwalić się już dwoma krążkami numer jeden w USA, a przeboje The Wanted okupują amerykańskie listy przebojów.

>>> Fame: One Direction to tytuł komiksu o chłopakach z 1D! Zobacz na Eska.pl What Makes You Beautiful 1D [VIDEO]


Zobacz na Eska.pl Kiss You - One Direction!
Zobacz na Eska.pl I Found You - The Wanted!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze