One Day - Magda Bereda, Alternaxx i Dziemian w jednym klipie!

2018-07-04 12:08
One Day - Magda Bereda, Alternaxx i Dziemian w jednym klipie!
Autor: Fot. YouTube/ AlternaxxOfficial Magda Bereda

One Day in Tunisia! Wakacyjny klip z wyprawy do Tunezji nakręcony z youtuberami! Zobaczcie go na ESKA.pl 

Bądźcie na czasie i sprawdźcie co dla Was przygotowali youtuberzy ze swojego pobytu w malowniczej Tunezji! Kolejny gorący hit od Alternaxxa, Magdy Beredy i Dziemiana. Tym razem do teamu dołączył Kosper, Rembol, Olivia Fok, Bartek Bez Przepisu i Artur Kapecki. Kulisy pobytu w Tunezji możecie oglądać na ich kanałach YouTubie, Instagramie i Facebooku.

One Day - niezwykły teledysk z udziałem youtuberów

Nowy singiel zatytułowany 'One Day' możecie obejrzeć już na YouTube i posłuchać na wszystkich dostępnych serwisach muzycznych. Klip powstał przy współpracy z Ośrodkiem Narodowym Tunezji i Fantą. Tunezyjskie plaże, zapierające dech w piersiach krajobrazy, tropikalne słońce i palmy - to wszystko możecie zobaczyć w najnowszym teledysku Alternaxxa. Ekipa odwiedziła między innymi klimatyczne Sousse, malownicze Sidi Bou Said i barwny Hammamet. Już niedługo będzie można usłyszeć ten singiel na żywo podczas eventu promocyjnego klipu 22 lipca w Hula Kula w Warszawie. Zdradzimy Wam, że singiel 'One Day' to nie jedyna produkcja jaką Alternaxx razem z ekipą przygotował w gorącej Tunezji! 

One Day - Magda Bereda, Alternaxx i Dziemian w jednym klipie!
Autor: Fot. Materiały prasowe One Day


4Dreamers z The Voice Kids u Magdy Beredy! Co zdradzili o sobie znanej blogerce?

Źródło: Materiały prasowe

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze