One Candle: piosenka z filmu Ginący świat! Posłuchaj nowej Sii!

2015-11-09 11:31
Sia kadr z teledysku do One Candle
Autor: fot. YouTube/J. Ralph One Candle: piosenka z filmu Ginący świat! Posłuchaj nowej Sii!

Piosenka One Candle znalazła się na ścieżce dźwiękowej do filmu Ginący świat. To kolejny nowy kawałek od Sii, która przygotowuje się do premiery albumu This Is Acting. Posłuchajcie energetycznej ballady na Eska.pl!

One Candle, czyli piosenka z filmu Ginący świat ma swoją premierę! Sia zapowiedziała premierę siódmego studyjnego albumu. Płyta This Is Acting ukaże się już 29 stycznia 2016 roku i zapowiadają ją single Alive i Set Bird FreeNowa piosenka Sii, czyli One Candle, została wyprodukowana przez J. Ralpha. Czy to kolejny utwór Australijki, który podbije listy przebojów na całym świecie? Oceń już teraz! 

One Candle: piosenka z filmu Ginący świat

Sia długo nie kazała czekać na nową piosenkę. Po premierze singla "Alive" artystka zaprezentowała światu "Bird Set Free". Jednak fani dostali jeszcze więcej Sii! Piosenka "One Candle" jest głównym motywem nadchodzącego filmu dokumentalnego "Ginący świat" (ang. Racing Extinction). Reżyser obrazu - Louie Psihoyos, ma na celu podniesienie ludzkiej świadomości dotyczącej wyginięciu zagrożonych gatunków. Ma to doprowadzić świat do zagłady. Pomysłodawca w wywiadzie dla magazynu Rolling Stones powiedział:

- (...) Utwór "One Candle" jest niezbędny do narracji filmu. Jest integralną częścią kampanii społecznej na całym świecie. Mamy nadzieje, że uświadomimy większą część ludzi w temacie zagrożenia, jakie może dotknąć naszą planetę. Każdy człowiek ma prawo do tworzenia globalnych zmian. Wystarczy nawet mały pomysł. 

Premiera dokumentu odbędzie się 2 grudnia 2015 roku. Na ścianach budynków Nowego Jorku widzimy zdjęcia najbardziej zagrożonych wyginięciem zwierząt. Dramaturgii tej sytuacji dodaje piosenka Sii "One Candle". Co sądzicie o całej kampanii?

 

Piosenki Sii działają pobudzająco. Jednak, co jeśli to nie wystarczy? Mamy dla Was także inny sposób na pobudzenie. Dzięki niemu przetrwacie cały dzień! SPRAWDŹ!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze