Ona jest idolką Sanah. TYM zdjęciem dała tego dowód!

2022-10-17 13:38
Sesja zdjęciowa Sanah
Autor: materiały prasowe

Sanah cieszy się dziś mianem najpopularniejszej artystki muzycznej w Polsce. Gwiazda nie ukrywa jednak, że sama jest fanką wielu artystów. Jedna z amerykańskich wokalistek zdaje się mieć specjalne miejsce w jej sercu. Na najnowszym zdjęciu promującym album z poezją autorka hitu Szampan nawiązała do fotografii, która zdobiła okładkę płyty jej idolki.

Sanah jest idolką milionów słuchaczy w całej Polsce. Świadczy o tym nie tylko liczba wyświetleń pod jej teledyskami, ale również wysoka sprzedaż płyt i ogromne zainteresowanie biletami na grane przez nią koncerty. Wokalistka nigdy nie ukrywała, że zapewne nie zamarzyłaby o tworzeniu muzyki, gdyby nie jej muzyczni idole. To właśnie im dedykowany był krążek Uczta, na którym znalazły się duety nagrane z jej największymi inspiracjami. Na płycie mogliśmy usłyszeć kawałki, w których gościnnie pojawili się między innymi Dawid Podsiadło, Vito Bambino, Ania Dąbrowska oraz Igor Herbut. Jeśli chodzi natomiast o zagraniczną scenę, to zdaje się, że jedna z piosenkarek ma szczególne miejsce w sercu Polki. Mowa o Taylor Swift. Fani ikony popu od razu dostrzegli, że Sanah nawiązała do jej ostatniej płyty Evermore, publikując w sieci zdjęcie promujące album z wierszami. To nie pierwsza taka sytuacja!

Sanah z ukochanym w teledysku! Tak wyobraża sobie sielankowe życie?

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Sanah fanką Taylor Swift

Taylor Swift, podobnie do Sanah, jest nie tylko uznaną wokalistką, ale również tekściarką. Gwiazda to prawdziwa mistrzyni słowa, która z niezwykłą łatwością przelewa swoje emocje na papier, a potem nagrywa ponadczasowe hity, z którymi utożsamiają się miliony ludzi na całym świecie. O tym, że Sanah jest fanką Swift mogliśmy przekonać się chociażby w zeszłe wakacje, kiedy wokalista wykonywała na scenie utwór Shake It Off z repertuaru swojej idolki. Niedługo po wydaniu krążka Irenka Sanah przyznała w rozmowie z Radiem ESKA, że jej hit etc. był inspirowany balladą Wildest Dreams od Taylor. Czas pokazał, że dla Zuzi nie ma rzeczy niemożliwych, zatem mocno wierzymy, że kiedyś spełni marzenie o poznaniu swojej muzycznej inspiracji, a może, jak było w przypadku polskich muz, nagraniu z nią duetu.

Sonda
Słuchasz muzyki Sanah?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze