Ona by tak chciała jako... ballada. Ta wersja zwali was z nóg!

2019-09-10 10:45 A.D.
ona by tak chciała
Autor: YouTube/ Ronnie Ferrari/ Sandra Rugała

Ona by tak chciała to piosenka, która stała się prawdziwym hitem końca lata. Utwór króluje już na imprezach, w stacjach radiowych i naszych domach niezależnie od dnia i godziny. Teraz możecie usłyszeć, jak brzmiałby, gdyby stał się... romantyczną balladą! Jesteście ciekawi? Piosenki możecie posłuchać już teraz na ESKA.pl!

Kto mógł spodziewać się, że chwytliwy tekst w połączeniu z rytmiczną, szybką muzyką jest przepisem na sukces? Oczywiście wszyscy! Ronnie Ferrari z pewnością nie wiedział jednak, że jego piosenka Ona by tak chciała stanie się hitem nie tylko na osiemnastkach i ma o wiele większy potencjał, niż można by się było spodziewać. Jak wszystkie popularne utwory, również ten hit doczekał się swojego coveru. Wykonała go znana youtuberka!

Zobacz też: Ronnie Ferrari - wiek, dziewczyna, piosenki. Kim jest twórca Ona by tak chciała?

Ona by tak chciała jako ballada - jak brzmi? 

Ona by tak chciała w nietypowej wersji, nagrała Sandra Rugała. Youtuberka nieco złagodziła utwór, również pod względem tekstu. Teraz imprezowy hit brzmi jak prawdziwe miłosne wyzwanie! W ciągu zaledwie jednego dnia film artystki obejrzano ponad 111 000 razy! Wygląda na to, że Sandra również może pobić swój rekord wyświetleń. Jesteście ciekawi? Cover i oryginał znajdziecie poniżej.

Najnowsze