Ariana Grande

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Ona brzmi jak Ariana Grande! Fani wokalistki zachwyceni głosem autorki kanału Without Music

2020-07-13 17:10

Ariana Grande to bez wątpienia jedna z najbardziej utalentowanych gwiazd muzycznych młodego pokolenia. Artystka dysponuje szeroką skalą głosu, której nierzadko mogą pozazdrościć jej starsze koleżanki z branży. Jak się okazuje, jedna z wokalistek tworzących kanał Without Music posiada bardzo podobny głos do amerykańskiej piosenkarki. Fani byli w szoku! Więcej na ESKA.pl.

Ariana Grande i Lady Gaga to bohaterki kolejnego filmiku zamieszczonego na kanale Without Music, który posiada już ponad dwa miliony wyświetleń. Tym razem jego autorzy wzięli na warsztat wspólny klip amerykańskich piosenkarek, który cieszy się bardzo dużą popularnością w sieci. Od dnia premiery, wideoklip Rain On Me wygenerował już ponad 145 milionów wyświetleń.

Rain on me to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych współprac przez wszystkich miłośników muzyki pop. Kiedy Lady Gaga zapowiedziała w jednym z wywiadów, że zaprosiła do studia nagraniowego piosenkarkę, która przeżyła traumę na oczach opinii publicznej, wielbiciele nie mieli wątpliwości, że chodzi właśnie o Arianę Grande. Wokalistka musiała sobie poradzić z faktem, że na jej koncercie doszło do zamachu terrorystycznego, w wyniku którego zmarli jej wieloletni fani. Piosenka Rain on me opowiada o radzeniu sobie z trudami życia, a jej premiera miała miejsce w trzecią rocznicę tragicznego zdarzenia.

Pełen kolorowych scen teledysk zachwycił zarówno Arianators, jak i Little Monsters. Po dwóch miesiącach od publikacji wideoklipu w sieci na tapetę wzięli go autorzy kanału Without Music. Tym razem internauci docenili bardziej głos osoby udającej Ari, aniżeli samo wykonanie.

Ariana Grande kiedyś i dziś

Ona ma głos jak Ariana Grande!

Pod większością filmików zamieszczonych na profilu Without Music można znaleźć komentarze dotyczące najlepszych scen zamieszczonych w parodii bądź prośby fanów dotyczące przerobienia przez jego autorów konkretnego teledysku. Pod wideo pokazującym jak mogły wyglądać kulisy powstawania klipu do Rain on me widzowie zwrócili uwagę na coś zupełnie innego. Mianowicie, wokalistka, która podkłada głos pod postać Ariany ma dokładnie taki sam wokal. Sprawdźcie sami!

Rozpoznajesz teledyski Ariany Grande?

Pytanie 1 z 3
To kadr z teledysku:
Zdjęcie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE