OMI - kim jest nowy wokalista CLEO?

i

Autor: fot. https://www.instagram.com/p/Bf33mRnjiib/ (screen) screen z instagrama https://www.instagram.com/p/Bf33mRnjiib/

OMI - kim jest nowy wokalista CLEO?

2018-03-23 13:35

Cleo stworzyła wspólny kawałek z OMI! Kim jest ten wokalista i z jakich kawałków go znacie? Przekonajcie się na ESKA.pl

Cleo nagrała letni, a zarazem pozytywny utwór z OMI! Gorący singiel częściowo powstał w Polsce, a częściowo na Jamajce, podczas ESKA Odwołuje Zimę 2018! Kim jest OMI? Wokalista dał się poznać z kilku znakomitych utworów, które podbiły najważniejsze listy sprzedaży m.in. w Stanach Zjednoczonych (Billboard Hot 100), Wielka Brytania, Szwecja, Niemcy czy Australia! 

OMI - kim jest?

OMI, a tak naprawdę Omar Samuel Pasley, to urodzony w 1986 roku jamajski wokalista należący do wytwórni Sony Music Entertainment. W przeszłości był nominowany do takich nagród jak: Teen Choice Awards, NRJ Music Awards czy Billboard Music Awards. Najbardziej dał się poznać za sprawą megahitu Cheerleader, który przez kilkanaście tygodni nie schodził ze szczytów list sprzedaży. 

OMI - piosenki

OMI swój największy hit pt. Cheerleader stworzył w 2008 roku, ale ostatecznie nagrał ją w 2012 roku. Niestety, reggae'owo singiel w takiej wersji grany był wyłącznie na rodzimej dla artysty Jamajce. W 2014 roku Cheerleader dostał drugie życie, gdy Patrick Moxey, prezes Ultra Music (taneczna wytwórnia należąca częściowo do Sony Music), zaproponował artyście stworzenie remiksu. Po rozmowach Ultra Music zamówiło dwa remiksy singla: jeden Ricky'ego Blaze'a, a drugi Felixa Jaehna, który ostatecznie wygrał tę rywalizację. Początkowo kawałek został megahitem m.in. w Szwecji - pokrył się pięciokrotną platyną, a później singiel rozgrywany był przez największe rozgłośnie radiowe w Niemczech, Francji, Włoszech i Polsce. Singiel dotarł na miejsce. 1 większości list przebojów na świecie, a teledysk w blisko trzy lata przekroczył 810 milionów wyświetleń!

 

Drugi singiel artysty nosi tytuł Hula Hoop i pojawił się on wraz z debiutancką płytą Me 4 U. Niestety, kawałek nie osiągnął zbyt dużego sukcesu - najwyższe miejsce #9. w Szwecji.

Trzeci singiel pojawił się 17 marca 2016 roku - chodzi o Drop in the Ocean. Za produkcję kawałka odpowiada AronChupa!

 

Cleo i OMI - piosenka

Cleo i OMI pierwszy raz spotkali się w czasie Sylwestra 2017 w Warszawie. Wspólnie wówczas na scenie wykonali hit Shape Of You, Eda Sheerana. Po znakomitym występie zdecydowali, że świetnie się rozumieją i nagrają wspólny utwór. Do drugiego spotkania tego gorącego duetu doszło w czasie ESKA Odwołuje Zimę 2018 na Jamajce! W rozmowie z Olą Kot z ESKA TV zdradzili, że będzie to letnia, pozytywna i jednocześnie bardzo pozytywna piosenka. Kawałek częściowo powstał w Polsce, a częściowo na słonecznej Wyspie.

Z pewnością pod koniec 2018 powiemy, że był to jeden z najbardziej wyczekiwanych utworów w roku. Jego premiera już wkrótce w Radiu ESKA i na ESKA.pl.

Poland to Jamaica ?? ?? hanging with the talented and beautiful @cleo_don ✌? Post udostępniony przez OMI (@omi)

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE