Olly Alexander

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER

GWIAZDY

Olly Alexander z Years&Years na Eurowizji? W sieci aż huczy od plotek!

2023-11-28 17:20

Eurowizja Junior 2024 z globalną gwiazdą wśród uczestników? W zagranicznych mediach aż huczy od plotek, że Wielka Brytania ma w planach wystawić Olly'ego Alexandra z grupy Years & Years. Artysta ma rzekomo przygotowywać muzyczną bombę!

Plotki dotyczące wyboru reprezentanta Wielkiej Brytanii na Eurowizję co roku rozgrzewają fanów międzynarodowego konkursu. W przeszłości sporo mówiło się o udziale Riny Sawayamy, Ellie Goulding czy globalnej supergwiazdy Dua Lipy. Żadna ze wspomnianych piosenkarek nie zadebiutowała jednak na eurowizyjnej scenie, a występ reprezentującej Wielką Brytanię w ubiegłym roku Mae Muller zakończył się klęską. Dziewczyna znalazła się na przedostatnim miejscu w tabeli. Nic dziwnego, że publiczny nadawca chce poprawić zeszłoroczny wynik i wysłać do Szwecji gwiazdę, która przywróci Wiekiej Brytanii blask. Sporo mówi się o tym, że BBC chce zaprosić do Malmo znanego z grupy Years&Years Olly'ego Alexandra. Artysta jest uwielbiany w Europie, co z pewnością przełożyłoby się na głosy od widzów.

Eurowizja 2024 - wybrano wymarzonego reprezentanta Polski. Dobrze go znacie!

Years&Years: to płyta, która ma sprawić, że poczujecie się dobrze!

Olly Alexander na Eurowizji

Jak podaje "The Sun", wyjazd Olly'ego na Eurowizję 2024 jest prawie pewny. W kuluarach sporo plotkuje się o tym, że artysta przygotował już piosenkę we współpracy z producentem Dua Lipy, Dannym L Harlem, jednym z twórców kawałka "Houdini".

To spełnienie marzeń Olly’ego. Sprawy nie są jeszcze do końca ustalone, ale jest ulubieńcem agentów - mówi cytowane przez "The Sun" źródło.

Czy i tym razem przecieki okażą się nieprawdziwe? Zobaczymy. Fani Y&Y z pewnością nie mieliby jednak nic przeciwko.