Oliwka Brazil oskarżona przez tancerki z jej teledysku. Źle je traktowała? Raperka komentuje

2021-12-07 10:41
Oliwka Brazil OSTRO w piosence Big Mommy. Zaskakujący utwór artystyki
Autor: Kasia Mikołowicz / @dscll Oliwka Brazil OSTRO w piosence Big Mommy. Zaskakujący utwór artystyki

Oliwka Brazil to aktualnie jedno z najgłośniejszych nazwisk w polskim rapie. Młoda raperka niespodziewanie znalazła się w gronie najchętniej słuchanych gwiazd. Zwraca na siebie uwagę także swoim kontrowersyjnym stylem bycia. Ostatnio jedna z tancerek z jej teledysku oskarżyła ją o złe traktowanie. Co odpowiedziała na to Oliwka?

Oliwka Brazil oskarżona przez tancerki z jej teledysku. Źle je traktowała? Raperka komentuje. Oliwka Brazil często pojawia się na językach. Internauci coraz częściej komentują kontrowersyjne wypowiedzi czy sytuacje, w których się znalazła. Wokalistka znana z takich piosenek jak Big Mommy czy Kokieterka znów znalazła się w ogniu krytyki. Tym razem chodzi o nagrania to jednego z jej teledysków. Wzięła w nim udział między innymi TikTokerka @venroika, która wystąpiła w nim w roli tancerki. Dziewczyna postanowiła nie siedzieć cicho i opowiedziała o tym, co działo się na planie. Venroika oskarżyła Oliwkę Brazil oraz jej ekipę o złe traktowanie osób, które brały udział w nagraniach. Jak powiedziała, tancerki nie dostały nic do jedzenia i picia przez kilkanaście godzin planu zdjęciowego. Oskarżenia skomentowała już sama Oliwka Brazil. Co powiedziała?

Oliwka Brazil i jej hit Big Mommy po francusku. Fani: to sto razy lepsze od oryginału!

Smolasty z piosenką Raj - występ w ESKA Live

Oliwka Brazil odpowiada na oskarżenia

- Hej, ostatnio w internecie pojawiło się dużo nieprawdziwych informacji na temat planu mojego klipu do singla Big Mommy i panujących tam warunków dla tancerek. Na początku olałam to, bo nie mam zamiaru odnosić się do plotek i pomówień. Wszyscy, którzy braliśmy udział w klipie dobrze wiemy jak wyglądał plan. Woda oczywiście była dostępna dla wszystkich na planie jak i w garderobie dziewczyn, co zresztą jest kwestią oczywistą - tłumaczy raperka. - Czasem jestem sukowata jak każdy człowiek, bo jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma gorszy dzień, ale szanuję ludzi i każdej z dziewczyn po nagraniach podziękowałam za poświęcony czas i byłam szczerze wdzięczna za ich udział - dodała.

Sonda
Słuchasz piosenek Oliwki Brazil?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze