Oliwka Brazil OSTRO w piosence Big Mommy. Zaskakujący utwór artystyki

i

Autor: Kasia Mikołowicz / @dscll Oliwka Brazil OSTRO w piosence Big Mommy. Zaskakujący utwór artystyki

Oliwka Brazil oskarżona przez tancerki z jej teledysku. Źle je traktowała? Raperka komentuje

2021-12-07 10:41

Oliwka Brazil to aktualnie jedno z najgłośniejszych nazwisk w polskim rapie. Młoda raperka niespodziewanie znalazła się w gronie najchętniej słuchanych gwiazd. Zwraca na siebie uwagę także swoim kontrowersyjnym stylem bycia. Ostatnio jedna z tancerek z jej teledysku oskarżyła ją o złe traktowanie. Co odpowiedziała na to Oliwka?

Oliwka Brazil oskarżona przez tancerki z jej teledysku. Źle je traktowała? Raperka komentuje. Oliwka Brazil często pojawia się na językach. Internauci coraz częściej komentują kontrowersyjne wypowiedzi czy sytuacje, w których się znalazła. Wokalistka znana z takich piosenek jak Big Mommy czy Kokieterka znów znalazła się w ogniu krytyki. Tym razem chodzi o nagrania to jednego z jej teledysków. Wzięła w nim udział między innymi TikTokerka @venroika, która wystąpiła w nim w roli tancerki. Dziewczyna postanowiła nie siedzieć cicho i opowiedziała o tym, co działo się na planie. Venroika oskarżyła Oliwkę Brazil oraz jej ekipę o złe traktowanie osób, które brały udział w nagraniach. Jak powiedziała, tancerki nie dostały nic do jedzenia i picia przez kilkanaście godzin planu zdjęciowego. Oskarżenia skomentowała już sama Oliwka Brazil. Co powiedziała?

Oliwka Brazil i jej hit Big Mommy po francusku. Fani: to sto razy lepsze od oryginału!

Smolasty z piosenką Raj - występ w ESKA Live

Oliwka Brazil odpowiada na oskarżenia

- Hej, ostatnio w internecie pojawiło się dużo nieprawdziwych informacji na temat planu mojego klipu do singla Big Mommy i panujących tam warunków dla tancerek. Na początku olałam to, bo nie mam zamiaru odnosić się do plotek i pomówień. Wszyscy, którzy braliśmy udział w klipie dobrze wiemy jak wyglądał plan. Woda oczywiście była dostępna dla wszystkich na planie jak i w garderobie dziewczyn, co zresztą jest kwestią oczywistą - tłumaczy raperka. - Czasem jestem sukowata jak każdy człowiek, bo jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma gorszy dzień, ale szanuję ludzi i każdej z dziewczyn po nagraniach podziękowałam za poświęcony czas i byłam szczerze wdzięczna za ich udział - dodała.

Sonda
Słuchasz piosenek Oliwki Brazil?