Oliwier Szot - wiek, pochodzenie, rodzice, Insta, The Voice Kids. Kim jest Oliwier Szot?

Oliwier Szot - wiek, pochodzenie, rodzice, Insta, The Voice Kids. Kim jest Oliwier Szot?
Autor: Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP Oliwier Szot - wiek, pochodzenie, rodzice, Insta, The Voice Kids. Kim jest Oliwier Szot?

Oliwier Szot skradł, a nawet roztopił serca widzów, trenerów i internautów, występując w drugiej edycji The Voice Kids. Teraz powrócił i został korespondentem muzycznego show, zastępując nieobecnego Janka Dąbrowskiego.

Spis treści

  1. Oliwier Szot - kim jest?
  2. Oliwier Szot - wiek
  3. Oliwier Szot - pochodzenie
  4. Oliwier Szot - rodzice
  5. Oliwier Szot - The Voice Kids
  6. Oliwier Szot - Instagram

Oliwier Szot - wiek, pochodzenie, rodzice, Insta, The Voice Kids, to pięć podstawowych kwestii, które interesują polskich internautów. To właśnie je wpisują wszyscy, którzy chcą wiedzieć dokładniej, kim jest Oliwier Szot. Młody chłopak oczarował trenerów, a co więcej wywołał łzy wzruszenia wśród widzów drugiej edycji The Voice Kids. Wszyscy trenerzy marzyli mieć go w swojej ekipie, jednak ostatecznie dołączył pod skrzydła Dawida Kwiatkowskiego. Oliwier Szot, choć na pierwszy rzut oka tego widać, to prawdziwy wulkan energii. W czasie nagrań programu sam przyznał, że marzy o tym, by w przyszłości zostać śpiewającym aktorem. Niewykluczone, że tak się właśnie niebawem stanie, bo młodzieniec udowodni swoje wyjątkowe umiejętności będąc wysłannikiem wręczającym uczestnikom koperty z informacją o zakwalifikowaniu się do muzycznego show.

Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Ten występ w Domowym Graniu rozbił bank!

Oliwier Szot - kim jest?

Oliwier Szot był absolutnym objawieniem drugiej edycji The Voice Kids. Jego występy cieszyły się ogromną popularnością. Piosenkę Ulepimy dziś bałwana, którą zaśpiewał podczas Przesłuchań w Ciemno, do dziś wyświetlono ponad 15 milionów razy! 10-latek zyskał również miano najbardziej uroczego uczestnika ówczesnej edycji. Oliwier Szot swoje umiejętności wokalne szlifuje przy każdej okazji: pod prysznicem, na deskorolce czy w trakcie lepienia z plasteliny.

Oliwier Szot - wiek

Oliwier ma prawie 13 lat i wciąż zachwyca wszystkich o czym widzowie będą się mogli przekonać oglądając czwartą edycję The Voice Kids.

Oliwier Szot - pochodzenie

Oliwier Szot jest Polakiem. Pochodzi z Nowosielca w gminie Nisko, w województwie podkarpackim.

Oliwier Szot - rodzice

Rodzice Oliwiera Szota wspierali go podczas trwania drugiej edycji The Voice Kids. Wsparcie było na pewno równie duże, gdy Oliwier sprawdzał się w roli korespondenta show telewizyjnej dwójki.

Oliwier Szot - The Voice Kids

Oliwier Szot wywołał ogromne emocje śpiewając w drugiej edycji The Voice Kids. Był taki moment, że internauci nie mówili o nikim innym, tylko o młodym dżentelmenie. Roztopił on serca trenerów już podczas Przesłuchań w Ciemno. Wykonał hymn z animacji Kraina Lodu, Ulepimy dziś bałwana, a wideo z występu po 26. miesiącach od premiery ma ponad 15 milionów wyświetleń. Ostatecznie dotarł do finałowej trójki, gdzie mierzył się z Aniką Dąbrowską, Pawłem Szymańskim i Viki Gabor. 

Oliwier Szot - Instagram

Oliwier Szot uwielbia śpiewać, ale również lubi fotografowanie. Do takiego wniosku można dojść wchodząc na instagramowy profil młodego wokalisty. Jeszcze więcej dzieje się na jego InstaStories, gdzie dzieli się ze swoimi obserwującymi najważniejszymi momentami z życia. 

Najnowsze