Oliwia Górniak miała wypadek w Dance Dance Dance! Co się stało? [ODCINEK 1.05.2021]

Oliwia Górniak miała wypadek w Dance Dance Dance! Co się stało [ODCINEK 1.05.2021]
Autor: Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP Oliwia Górniak miała wypadek w Dance Dance Dance! Co się stało [ODCINEK 1.05.2021]

Podczas prób do najbliższego odcinka tanecznego show na scenie doszło do wypadku. Przypadkowo jedna z uczestniczek została uderzona rekwizytem w oko. Na planie od razu pojawił się ratownik medyczny. Zobaczcie wideo już teraz!

Oliwia Górniak - wypadek w Dance Dance Dance 2021 wywołał duże emocje. W sobotnim odcinku trzy pary zaprezentują nowe choreografie z najsłynniejszych światowych klipów. Ola Nowak i Damian Kordas, Anna Matusiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Roksana Węgiel i Oliwia Górniak zatańczą w duecie oraz solo. Podczas przygotowań do wspólnego występu Roksany i jej przyjaciółki Oliwii doszło do wypadku na scenie. 

Tak dziś wyglądają dzieci Michała Wiśniewskiego! Muzyk pokazał rodzinne zdjęcie

Wypadek na planie Dance Dance Dance. Oliwia Górniak ucierpiała

Naszym rekwizytem były pałki. Niestety dostałam nią w oko - opowiedziała Oliwia Górniak.

Zdarzenie przeraziło jej taneczną partnerkę. 

Dostała w takie miejsce, że dosłownie ją odcięło na moment. Bardzo się przestraszyłam. Zaczęłam panikować, zaczęłam cała się trząść - wyznała zapłakana Roksana Węgiel. 

Chwilę po zdarzeniu na scenie pojawił się ratownik medyczny, który od razu sprawdził stan zdrowia Oliwii, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. Miałam przed oczami najczarniejsze scenariusze. To było szokujące i paraliżujące dla wszystkich - dodała Roksana Węgiel. 

Jak wypadek wpłynie na przebieg tanecznych rywalizacji? Odpowiedź w sobotę 1 maja o godzinie 20:00 w TVP2. 

Najnowsze