gwiazdy

Oliwia Bieniuk dorastała w blasku fleszy. Wielu twierdzi, że z wiekiem coraz bardziej przypomina Annę Przybylską!

2024-05-28 16:31

Oliwia Bieniuk z powodzeniem kontynuuje swoją karierę w mediach. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka poszła w ślady sławnej mamy i dziś realizuje się jako początkująca aktorka. Z show-biznesem jest związana właściwie od urodzenia. 21-latka dorastała na naszych oczach.

Oliwia Bieniuk jest dziś jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek. Spora w tym zasługa jej sławnych rodziców - aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. Chociaż para doczekała się trojga dzieci, to właściwie Oliwia jako jedyna postanowiła pójść ich śladami i zdecydowała się na zaistnienie w show-biznesie. Podobnie do zmarłej w 2014 roku mamy również wybrała aktorstwo. Ambitna 21-latka dostała się na studia aktorskie i jesienią 2022 roku rozpoczęła naukę w Warszawskiej Szkole Filmowej. Popularne nazwisko umożliwiło jej również udział w popularnym formacie "Taniec z gwiazdami". Jako córka jednej z najpopularniejszych par polskiego przemysłu rozrywkowego, początkująca aktorka właściwie dorastała na naszych oczach. Oliwia przyszła na świat 18 października 2002 roku, kilka lat po debiucie Przybylskiej w serialu "Złotopolscy", który zapewnił jej ogromną popularność. 

Oliwia Bieniuk wspomniała Annę Przybylską. W Dzień Matki opublikowała wyjątkowe zdjęcie

Oliwia Bieniuk szokuje na premierze filmu o zmarłej mamie. Wygląda jak Ania Przybylska

Tak zmieniała się Oliwia Bieniuk 

Oliwia Bieniuk dorastała na oczach całej Polski. Dziś sama robi karierę w mediach. W 2023 roku zadebiutowała w serialu "Gliniarze", a wcześniej mogliśmy podziwiać ją m.in. w "Tańcu z gwiazdami". Wielu internautów uważa, że młoda aktorka robi się coraz bardziej podobna do mamy, choć niektórzy widzą uderzające podobieństwo do jej ojca, Jarosława Bieniuka. Zobaczcie, jak zmieniała się Oliwia Bieniuk. Podbije świat filmu?