Oliwia Bieniuk

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Oliwia Bieniuk wspomniała Annę Przybylską. W Dzień Matki opublikowała wyjątkowe zdjęcie

2024-05-27 9:39

Dzień Matki to doskonała okazja, by podziękować swoim mamom za trud włożony w wychowanie i wsparcie. Oliwia Bieniuk nie zapomniała o tym wyjątkowym dniu i 26 maja opublikowała archiwalne zdjęcie z Anną Przybylską, od której śmierci minie niebawem już dekada. W symboliczny sposób uczciła jej pamięć.

Chociaż trudno w to uwierzyć, to jesienią tego roku minie dokładnie 10 lat od chwili, gdy polskie media obiegła wstrząsająca informacja, że Anna Przybylska nie żyje. Uwielbiana przez polskich widzów aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki w październiku 2014 roku, osieracając troje dzieci: Oliwię, Szymona i Jana. Podczas gdy synowie aktorki i piłkarza Jarosława Bieniuka trzymają się raczej z dala od show-biznesu, tak Oliwia zdążyła narobić już sporo zamieszania w mediach. 21-latka zdecydowała się pójść w ślady swojej sławnej mamy i zagrała już w kilku rodzimych produkcjach, a aktualnie szlifuje swój warsztat w Warszawskiej Szkole Filmowej. Debiutująca aktorka ma też już za sobą udział w popularnym programie "Taniec z gwiazdami". Z okazji Dnia Matki Bieniuk, którą na Instagramie śledzi blisko 300 tysięcy osób, dodała archiwalne zdjęcie z ukochaną mamą, do której często jest porównywana.

Oliwia Bieniuk o pożegnaniu z mamą. TE słowa chwytają za serce!

Wersow o byciu mamą, ślubie z Frizem i nowej muzyce

Oliwia Bieniuk wspomina Annę Przybylską. Pokazała archiwalne selfie

W obchodzony 26 maja Dzień Kobiet wiele osób decyduje się na opublikowanie w mediach społecznościowych zdjęć ze swoimi rodzicielkami. Na wspomnienie ukochanej mamy Anny Przybylskiej zdecydowała się też Oliwia Bieniuk. 21-letnia aktorka zamieściła na instagramowym stories selfie znad morza, które opatrzyła wymowną emotką serduszka.

Oliwia Bieniuk

i

Autor: screen z Instagrama @oliwia.bieniuk
Listen on Spreaker.