Olivia Wieczorek

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Olivia Wieczorek reprezentowała nas na Eurowizji Junior. Jak się zmieniła i co teraz robi?

2023-05-26 13:08

Liczne wyróżnienia w konkursach, Must Be The Music, następnie Mali Giganci oraz Eurowizja. To tylko jedne z licznych sukcesów Olivii Wieczorek. Jej wyjątkowy głos oraz wrażliwość doceniane były nie tylko przez fanów wokalistki, ale również ekspertów. Jak teraz wygląda życie Olivii Wieczorek? Jak zmieniła się wokalistka? Sprawdziliśmy.

Olivia Wieczorek w 2016 roku reprezentowała nasz kraj na Eurowizji. Wcześniej wzięła udział w programie Mali Giganci, w którym rozkochała w sobie widzów. Wokalistka rozwijała karierę pod czujnym okiem Piotra Rubika. To właśnie z nim wyruszyła w trasę koncertową. Z kompozytorem współpracowała również podczas tworzenia utworu Nie Zapomnij, który wykonała na Eurowizji 2016. Mało kto wie, że w wieku dziewięciu lat Olivia wystąpiła w programie Must Be The Music. Jurorzy byli zachwyceni jej wykonaniem Szklanej pogody. Kora przyznała wówczas, że gdyby wokalistka mieszkała w Stanach, miałaby już swój własny zespół, a także szofera. Kiedy Olivia Wieczorek rozpoczynała swoją karierę była jeszcze dzieckiem. Ogromne umiejętności wokalne, naturalność i niezwykły urok osobisty w połączeniu tworzyły znakomity mix, który podbijał serca jej fanów w całej Polsce. Pomimo młodego wieku gwiazda była pewna, że jej przyszłość będzie ściśle związana z muzyką lub aktorstwem. Co teraz robi i jak wygląda Olivia Wieczorek? W jej życiu zaszło wiele zmian!

Fani mają już swoją faworytkę Voice Kids 2023. "Do finału, a później na Eurowizję Junior!"

Jakie piosenki królują na polskich ulicach? | Dokończ piosenkę Best off

Olivia Wieczorek - co teraz robi?

Wokalistka nie przypomina już małej, blondwłosej dziewczynki, którą poznaliśmy w programie Mali Giganci. Olivia Wieczorek skończyła 20 lat i wygląda zupełnie inaczej niż lata temu. Gwiazda zdecydowała się na odmienienie swojego looku. Chętnie eksperymentuje ze swoją fryzurą. Postawiła na odważne cięcie oraz zmianę koloru włosów. Artystka jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Fani mogą zobaczyć, jak wygląda jej codzienność. Okazuje się, że artystka nie porzuciła muzyki. Nadal jest to bardzo ważny element jej życia.

Olivia Wieczorek chętnie angażuje się również w bieżące sprawy polityczne i społeczne w naszym kraju.

Jako 3-latek recytował inwokację w Mam Talent. Co teraz robi i jak się zmienił Rafał Sołtysik?