Olivia Rodrigo nie umie śpiewać? Gwiazda skrytykowana po występie na BRIT Awards

2021-05-12 11:13 Adrian Rybak
Olivia Rodrigo - BRIT Awards
Autor: Youtube.com/Olivia Rodrigo

Olivia Rodrigo wreszcie zaśpiewała na żywo. Czekało na to wielu fanów artystki. Młoda piosenkarka stała się objawieniem muzycznym tego roku. Wreszcie mieliśmy okazję usłyszeć na żywo utwór Drivers License. Wykonała go podczas gali BRIT Awards 2021. Niestety, zdecydowana większość widzów jest zawiedziona. Co się stało?

Olivia Rodrigo pojawiła się na wielkiej scenie. We wtorek 11.05.2021 fani artystki po raz pierwszy mogli ją zobaczyć podczas rozdania ważnych nagród muzycznym. Gwiazda Disneya wystąpiła na rozdaniu prestiżowych statuetek w Wielkiej Brytanii - BRIT Awards. Na scenie pojawiła się obok takich gwiazd jak Tayor Swift, Dua Lipa, The Weeknd, Coldplay czy Arlo Parks. Wykonała swój przebojowy utwór Drivers License. Na ten występ czekało wielu widzów. Niestety, młoda gwiazda zawiodła. Nie udało jej się zaśpiewać poprawnie. Przez cały występ wydawała z siebie nieczyste dźwięki. Niektórzy tłumaczyli to faktem, że to jej pierwszy występ na żywo i z pewnością bardzo się stresowała, jednak o tym wykonaniu trudno powiedzieć cokolwiek dobrego. Co pisali internauci?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 07.05.2021

Olivia Rodrigo na BRIT Awards 2021. Fala krytyki

- Tyle kreowania wielkiej gwiazdy, aby teraz się okazało, że nie umie śpiewać - czytamy komentarz na Twitterze. - Tak śpiewam ja pod prysznicem - pisze internautka. - Ale źle brzmi - komentują. Jak widać, na Olivię Rodrigo po występie na gali BRIT Awards 2021 spadła fala krytyki. Pojawiły się jednak też komentarze pozytywne, które broniły młodej gwiazdy. - Zapominacie, że to 18-latka, która z dnia na dzień stała się wielką gwiazdą. Widać, że się stresuje - pisze fanka. - Nie ma złego głosu. To tylko zła tonacja - uważa internautka. Zobacz występ niżej!

Olivia Rodrigo - wiek, wzrost, chłopak, Instagram

Młoda gwiazda ma dopiero 18 lat. Urodziła się 20 lutego 2003 roku w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Choć jest Amerykanką, ma pochodzenie filipińskie, niemieckie i irlandzkie. Nieoficjalne informacje wskazują, że ma 165 centymetrów wzrostu. W zeszłym roku Olivia widziana była razem z aktorem Joshuą Bassettem, jednak nie wiadomo, czy są razem. Jej konto na Instagramie to oliviarodrigo.

Najnowsze