Olivia Addams z mocnym przekazem na wiosnę 2022. Never Say Never TYLKO U NAS!

i

Autor: Magic Records Poland / Global Records Poland Olivia Addams z mocnym przekazem na wiosnę 2022. Never Say Never TYLKO U NAS!

Olivia Addams z mocnym przekazem na wiosnę 2022. Never Say Never TYLKO U NAS!

2022-02-10 14:58

Olivia Addams po współpracy z Gromee przy hicie Broken, powraca z solowym utworem Never Say Never, za sprawą którego ponownie chce oczarować słuchaczy. Jak brzmi pierwszy w 2022 utwór Olivii? Przekonajcie się słuchając go ekskluzywnie, tylko u nas!

Olivia Addams po niesamowitym roku, pełnym hitów i sukcesów, powraca z nową piosenką zatytułowaną Never Say Never. Zanim usłyszycie ją w całości, w ramach New Music Friday w Radiu ESKA, mamy dla Was ekskluzywny fragment singla! O czym jest utwór? Widząc, jak twoje życie mija, zaczynasz rozumieć, że nie ma lepszego czasu niż "teraz" i powinieneś działać na rzecz tego, co najbardziej kochasz. Piosenkę skomponowali Olivia Addams, Marius Dia, IRAIDA i Achi, a produkcję wykonali Achi i Alex Parker.

YouNotUs mają HIT wiosny 2022? I Swear PRZEDPREMIEROWO [TYLKO U NAS]

Olivia Addams nigdy się nie podda! Jej nowa piosenka na wiosnę 2022

Olivia Addams - piosenka Never Say Never

Nigdy nie mów nigdy - wnosi optymistyczne spojrzenie na życie, zachęcając nas do spojrzenia poza złamane serce i odgwizdania zmartwień. Życie jest krótkie i musimy wykorzystać każdą nadarzającą się szansę i jak najlepiej wykorzystać każdą okazję. Wszyscy mamy szansę na wyróżnienie się. Pod koniec dnia miłość zawsze będzie wolna i najlepiej podawać ją z łyżką optymistycznego rytmu i dużą ilością tańca,  powiedziała Olivia o swoim nowym utworze.

Olivia Addams - kim jest?

Olivia Addams to rumuńska artystka o niepowstrzymanym międzynarodowym rozwoju. Jest idealną mieszanką nordyckiego głosu i wschodnioeuropejskiego uroku. Rok 2021 był jednym z jej najlepszych do tej pory, gdy miała międzynarodowe hity w Polsce, Rumunii i na Ukrainie, ale otrzymał również dobre opinie z Rosji, Czech i Turcji. Stranger pozostawał numerem 1 w Polsce przez 8 kolejnych tygodni i osiągnął 1. pozycję w Shazam Poland. Podobnie jak Stranger, Are we There i Dumb, które do końca 2021 roku znalazły się w Top 100 Radio Airplay, generując ogromną rzeszę polskich fanów. Wszystkie te osiągnięcia doprowadziły do ​​współpracy pod nazwą Broken z udziałem Gromee, czołowego polskiego DJ-a i producenta znanego jako maszyna do robienia hitów, z 10 platynowymi singlami w Polsce. Olivia Addams to wschodząca gwiazda, piosenkarka i autorka tekstów, która uosabia energię nowego pokolenia.

Sonda
Czy nowa piosenka Never Say Never od Olivii Addams to hit wiosny 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE