Olivia Addams podnosi temperaturę! Mamy Fool Me Once przedpremierowo! [TYLKO U NAS]

2022-06-02 11:50
Olivia Addams podnosi temperaturę! Piosenka Fool Me Once przedpremierowo! [TYLKO U NAS]
Autor: Olivia Addams / Magic Records Poland Olivia Addams podnosi temperaturę! Piosenka Fool Me Once przedpremierowo! [TYLKO U NAS]

Fool Me Once to tytuł drugiej w 2022 roku piosenki, za którą odpowiada Olivia Addams. Jak brzmi utwór i czy stanie się hitem jak Never Say Never? Oceńcie sami słuchając przedpremierowego fragmentu - tylko na ESKA.pl!

Fool Me Once - domaga się Olivia Addams, która tym samym powraca z kolejną muzyczną niespodzianką. Artystka postanowiła wydać wakacyjny numer zawierający elementy muzyki bałkańskiej. Nie dość, że chciałaby wywalczyć z tym utworem tytuł hitu lata 2022, to na dodatek marzy, by utrzymać dobrą passę wydawniczą, jeśli chodzi o ten rok. Jeszcze niedawno królowała na polskich listach z kawałkiem zatytułowanym Never Say Never. Jak będzie tym razem? Czy Fool Me Once osiągnie równie duży sukces? Zanim usłyszycie utwór w całości, a to już 3 czerwca 2022, poznajcie przedpremierowy fragment, tylko na ESKA.pl! Dajcie też koniecznie znać, jak się Wam podoba. 

Olivia Addams z hitem na lato? Fool Me Once PRZEDPREMIEROWO tylko u nas!

Olivia Addams - piosenka Fool Me Once

Fool Me Once to drugi w 2022 roku utwór, pod którym podpisuje się utalentowana Olivia Addams. Utwór swoją premierę ma 3 czerwca 2022 i usłyszycie go premierowo w ramach New Music Friday w Radiu ESKA.

Olivia Addams - piosenki, kariera

Olivia Addams odniosła sukces w bardzo krótkim czasie, co pokazuje, że jej wyjątkowy wokal z nordyckimi wpływamui tytaniczna praca jest kluczem do sukcesu. Wszystko zaczęło się od zabawy na TikToku, który w końcu okazał się platformą startową dla młodej Artystki. I'm lost, Dumb, Are We There czy Stranger to single, które podbiły serca międzynarodowej publiczności. Te utwory można usłyszeć w największych rozgłośniach radiowych w Polsce, Rosji. Bułgaria czy Turcja. Współpracowała także z cenionym w Polsce i na świecie polskim producentem, Gromeem. Wspólnie nagrali utwór zatytułowany Broken, który podrzucamy Wam zanim usłyszycie nową piosenkę od Olivii. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze