Olivia Addams podnosi temperaturę! Piosenka Fool Me Once przedpremierowo! [TYLKO U NAS]

i

Autor: Olivia Addams / Magic Records Poland Olivia Addams podnosi temperaturę! Piosenka Fool Me Once przedpremierowo! [TYLKO U NAS]

Olivia Addams podnosi temperaturę! Mamy Fool Me Once przedpremierowo! [TYLKO U NAS]

2022-06-02 11:50

Fool Me Once to tytuł drugiej w 2022 roku piosenki, za którą odpowiada Olivia Addams. Jak brzmi utwór i czy stanie się hitem jak Never Say Never? Oceńcie sami słuchając przedpremierowego fragmentu - tylko na ESKA.pl!

Fool Me Once - domaga się Olivia Addams, która tym samym powraca z kolejną muzyczną niespodzianką. Artystka postanowiła wydać wakacyjny numer zawierający elementy muzyki bałkańskiej. Nie dość, że chciałaby wywalczyć z tym utworem tytuł hitu lata 2022, to na dodatek marzy, by utrzymać dobrą passę wydawniczą, jeśli chodzi o ten rok. Jeszcze niedawno królowała na polskich listach z kawałkiem zatytułowanym Never Say Never. Jak będzie tym razem? Czy Fool Me Once osiągnie równie duży sukces? Zanim usłyszycie utwór w całości, a to już 3 czerwca 2022, poznajcie przedpremierowy fragment, tylko na ESKA.pl! Dajcie też koniecznie znać, jak się Wam podoba. 

Olivia Addams z hitem na lato? Fool Me Once PRZEDPREMIEROWO tylko u nas!

Olivia Addams - piosenka Fool Me Once

Fool Me Once to drugi w 2022 roku utwór, pod którym podpisuje się utalentowana Olivia Addams. Utwór swoją premierę ma 3 czerwca 2022 i usłyszycie go premierowo w ramach New Music Friday w Radiu ESKA.

Olivia Addams - piosenki, kariera

Olivia Addams odniosła sukces w bardzo krótkim czasie, co pokazuje, że jej wyjątkowy wokal z nordyckimi wpływamui tytaniczna praca jest kluczem do sukcesu. Wszystko zaczęło się od zabawy na TikToku, który w końcu okazał się platformą startową dla młodej Artystki. I'm lost, Dumb, Are We There czy Stranger to single, które podbiły serca międzynarodowej publiczności. Te utwory można usłyszeć w największych rozgłośniach radiowych w Polsce, Rosji. Bułgaria czy Turcja. Współpracowała także z cenionym w Polsce i na świecie polskim producentem, Gromeem. Wspólnie nagrali utwór zatytułowany Broken, który podrzucamy Wam zanim usłyszycie nową piosenkę od Olivii.