Olivia Addams - elektryzuje głosem przedstawiając intymną historię. Piosenka Dumb HITEM LATA?

2020-07-08 15:03 Rafał Wróblewski
Olivia Addams - elektryzuje głosem przedstawiając intymną historię. Piosenka Dumb HITEM LATA?
Autor: Magic Records Poland Olivia Addams - elektryzuje głosem przedstawiając intymną historię. Piosenka Dumb HITEM LATA?

Olivia Addams ze swoim elektryzującym głosem i niesamowitym vibem, to świeży powiew na muzycznej scenie. Artystka właśnie zaprezentowała swój najnowszy singiel Dumb - intymną historię dziewczyny o złamanym sercu. Czy to jeden z hitów lata 2020? Oceńcie i poznajcie młodą wokalistkę - na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2020: Olivia Addams to młoda i bardzo obiecująca wokalistka oraz songwriterka z bogatym porfolio. Już od początku swojej niespełna 2-letniej kariery wydawała w najważniejszych labelach i pisała utwory dla najważniejszych rumuńskich Artystów. Jej najnowszy singiel Dumb to wyjątkowa piosenka o wielkim znaczeniu dla Olivii. Opowiada w niej swoją prywatną historię, która stanowi także lekcję dla innych - motywuje do ruszenia z miejsca i pozostawienia wszystkich nieprzyjemnych chwil za sobą. 

Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Ten występ w Domowym Graniu rozbił bank!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Olivia Addams - piosenka Dumb

Dumb to bardzo osobisty numer. Opowiada moją historię, historię dziewczyny o złamanym sercu, która chce odnaleźć swoją wewnętrzną kobiecą siłę, żeby uwolnić się od wszystkiego, co jest dla niej złe i toksyczne - mówi Olivia Addams. Do piosenki powstał teledysk w reżyserii Izabelli Szanto. Za kamerą stanął Roberto Stan. Za produkcję odpowiada Loops Production.

Olivia Addams opowiedziała jeszcze:

Cała koncepcja teledysku zabrała mnie w szaloną podróż. Zależało mi, żeby pokazać w zabawny, ale i prawdziwy sposób przesłanie tego utworu. Najważniejsza jest dla mnie scena z jednorożcem, na którym widnieje wiele złośliwych zwrotów jak: jesteś brzydki, niegodna i inne słowa, które podkopywały moją pewność siebie. Byłam ofiarą takich ataków. Razem z dziewczynami w teledysku zmazujemy te słowa. To symbolizuje wyrwanie się z tej patologicznej sytuacji, pokazanie, że jestem ponad to, że to już mnie nie dotyczy. Jestem bardzo dumna z efektu, wyszło lepiej niż się spodziewałam 

Najnowsze