Olimpiady przedmiotowe 2020/21 - kiedy etap I, II i III? Znamy daty!

2020-09-28 16:19 MK
Nauka zdalna
Autor: JERZY CISZEWSKI/REPORTER

Olimpiady przedmiotowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony uczniów. Nic dziwnego - zostanie laureatem to nie tylko wielki prestiż, ale również gwarantowane miejsce w wymarzonej szkole bądź na uczelni i zwolnienie z egzaminów. Jakie są w tym roku planowane przez organizatorów terminy poszczególnych etapów olimpiad? Sprawdź na ESKA.pl.

Olimpiady przedmiotowe 2020/21 - kiedy etap I, II i III? Ta informacja z pewnością będzie cenna dla wszystkich uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy osiągają wysokie wyniki w nauce i mają spore szanse na to, by dojść do finału, a nawet zostać laureatami olimpiad przedmiotowych, do których co roku zgłaszają tysiące uczniów. Taki sukces wiąże się nie tylko z wielkim prestiżem czy dobrymi ocenami na świadectwie, ale przede wszystkim ze zwolnieniem z egzaminów, które dla pozostałych uczniów stanowią przepustkę do szkół średnich bądź na uczelnie wyższe. Chodzi oczywiście o egzamin ósmoklasisty i egzamin maturalny.

Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło daty poszczególnych etapów olimpiad przedmiotowych, ustalonych wcześniej przez ich organizatorów. Kiedy odbędzie się etap I, kiedy etap II, a kiedy najtrudniejszy z nich, czyli etap III? Sprawdźcie koniecznie już teraz, ile macie czasu na przygotowanie się.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Olimpiady przedmiotowe 2020/21 - kiedy?

Wzięcie udziału w olimpiadzie to wielkie przeżycie dla wszystkich uczniów. W końcu jest o co walczyć! Wymaga ono wielu tygodni przygotowań oraz poszerzania swojej wiedzy z danego przedmiotu. Kiedy uczniowie szkół podstawowych i szkół średnich przystąpią do testów z poszczególnych przedmiotów?

MEN opublikowało szczegółowe informacje związane z harmonogramem olimpiad przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Wszystkie terminy dostępne są na oficjalnej stronie internetowej.

Najnowsze