Olga Kalicka

i

Autor: WBF

jubileusz

Olga Kalicka przekazała niespodziewaną wiadomość! Wszyscy jej gratulują

2023-11-16 15:24

Olga Kalicka opublikowała w sieci zdjęcie, które wywołało lawinę komentarzy. Aktorka podzieliła się fantastyczną wiadomością! Od 23. lat występuje na deskach teatralnych. Jak zaczynała popularna aktorka? Odpowiadamy.

Olga Kalicka to aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna. Ma na swoim koncie wiele znaczących występów. Jedną z ról, którą zagrała Olga Kalicka, a która wyjątkowo zapadła widzom w pamięci, była rola Magdy z "Rodzinki.pl". Wcieliła się w dziewczynę, a później matkę dziecka, najstarszego z synów Państwa Boskich - Tomka. Aktorka zagrała między innymi w takich filmach jak "Dziewczyny z Dubaju" i "Wkręceni 2".

TVP stworzy kolejny rodzinny sitcom! Nowy serial powtórzy sukces "Rodzinki.pl"?

Olga Kalicka: Nigdy nie miałam niemoralnych propozycji

Olga Kalicka obchodzi 23 lata na scenie

Kalicka umieściła na swoich mediach społecznościowych archiwalne zdjęcie, sprzed ponad dwóch dekad! Fotografia pochodzi z warszawskiego Teatru Muzycznego Tintilo. To tam swoje pierwsze kroki stawiała aktorka. Uwielbiana przez publiczność Olga Kalicka, miała wówczas zaledwie kilka lat, a swoją karierę rozpoczęła już jako mała dziewczynka. W tym roku 30-letnia Olga obchodzi 23. rocznicę swojej pracy artystycznej.

"O to ja, Olga jakieś 20 lat temu w Teatrze Muzycznym TINTILO!! W tym roku minęła 23. rocznica mojej pracy na scenie teatralnej! SZOK!! Zawsze wiedziałam, że będę aktorką, a mogłam też zostać kasjerką, bo miałam odpowiednie przygotowanie." - napisała w komentarzu pod archiwalnym zdjęciem, na którym widać ją na scenie, w okienku z napisem "Kasa".

Zawrotna kariera młodej aktorki

Olka Kalicka, to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych młodych aktorek tych czasów. Od lat występuje w teatrze, ale także w telewizji i różnego rodzaju filmach. Wierni fani mogą ją pamiętać również z roli Kasi w serialu "Plebania", gdzie była jeszcze małym dzieckiem. Od 2018 roku, Kalicka jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej, a tym samym - aktorką przez duże A.

Lawina pozytywnych komentarzy

Jej fani i widzowie gratulują jej artystycznego dorobku w samych superlatywach i miłych słowach. Pod postem aktorki na Instagramie można znaleźć mnóstwo pozytywnych reakcji.

Olga Kalicka przyznała, że cierpi na poważną chorobę. "Ja tego nie leczę"