Ola Polyakowa - sprawdź na Eska.pl kim jest autorka rosyskiej wersji Gangnam Style! [VIDEO]

2013-01-07 16:13

Ola Polyakova to gwiazda rosyjskiej sceny muzycznej, jednak w Polsce stała się znana dzięki Russian Style, coverowi przeboju Gangnam Style. Sprawdź na Eska.pl kim jest autorka hitu Russian Style i jakie przeboje ma na swoim koncie!

Ola Polyakova to rosyjska wokalistka, w Rosji znana pod pseudonimem Superblondinka. Jest także prezenterką telewizyjną i laureatką wielu konkursów wokalnych. Wszechstronnie uzdolniona - gra w filmach, doskonale radzi sobie również w branży modowej. Olę można spotkać na pokazach mody najsłynniejszych światowych projektantów. Wokalistka rozwija muzyczną karierę na Ukrainie. Superblondinka to jej największy jak dotąd przebój, chociaż o to miano walczy teraz także najnowszy hit Russian Style, czyli cover przeboju PSY! Styl w jakim śpiewa Rosjanka to jak sama mówi Superpop, czyli mieszanka popu z disco, punkiem i R&B.; Ola Polyakowa jest zwyciężczynią ukraińskiego talent show Narodowa Gwiazda.

Zobacz na Eska.pl Russian Style odpowiedzią na Gangnam Style


Ola urodziła się 17.01.1984 roku. Jej mama jest lekarzem pediatrą, a tata dyplomatą i wykładowcą akademickim. Również dziadkowie Oli są lekarzami. Wszyscy myśleli, że mała piękność pójdzie w ich ślady. Ola miała jednak własny plan na życie. Od najmłodszych lat interesowała się muzyką, śpiewała i z łatwością grała na kolejnych instrumentach. Ola ukończyła szkołę podstawową, średnią oraz studia w klasie wokalu. Jej nauczycielem był Set Riks, który pracował nad wokalem takich gwiazd jak Madonna i Michael Jackson!

Zobacz Superblondinka - Ola Polyakova
Zobacz Russian Style - Ola PolyakovaNie czytałeś jeszcze?

Katy Perry najseksowniejszą gwiazdą 2012 roku! Zobacz na Eska.pl foty seksownej Katy

EP

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze