Ola Olszewska - kim jest? Dziewczyna, na którą polecamy zwrócić uwagę!

2022-05-26 12:47
Ola Olszewska - kim jest? Jej piosenka Czy to nadal ja MOCNO łapie za serce!
Autor: single cover art Ola Olszewska - kim jest? Jej piosenka Czy to nadal ja MOCNO łapie za serce!

Kim jest Aleksandra Olszewska? Na tę wokalistkę trzeba zwrócić uwagę w 2022 roku! Młoda i zdolna nastolatka cieszy się rosnącą popularnością w mediach społecznościowych i serwisach muzycznych. Wszystko za sprawą utworu Czy to nadal ja, który w krótkim czasie zebrał ponad 230 tysięcy odsłuchań. Poznajcie bliżej Olę Olszewską już teraz.

Spis treści

  1. Ola Olszewska - wiek
  2. Ola Olszewska - Voice Kids
  3. Ola Olszewska - ciekawostki
  4. Ola Olszewska - piosenka Czy to nadal ja

Ola Olszewska - kim jest młoda piosenkarka, która robi furorę w internecie? W przeszłości jej talent poznali widzowie muzycznego programu dla dzieci, czyli The Voice Kids. Wzięła udział w trzeciej odsłonie wokalnego talent-show, gdzie dotarła do etapu bitew. Wtedy najbardziej zachwyciła śpiewając utwór No Tears Left To Cry, odwracając przy tym wszystkie fotele. Ola Olszewska, w ostatnich dwóch latach zrobiła duży postęp, jeśli chodzi o śpiew, czego dowodem jest jej najnowsza piosenka Czy to nadal ja. Pierwotnie utwór we fragmencie zrobił furorę w popularnej platformie z krótkimi filmikami, a teraz całość cieszy się ogromną popularnością. Teledysk jej solowej piosenki w sześć dni od premiery przekroczył barierę 230 tysięcy wyświetleń, tylko w jednym serwisie.

Gromee i Antonia proszą świat o więcej miłości. Send Me Your Love HITEM LATA 2022?

Gromee o singlu nagranym razem z rumuńską gwiazdą ANTONIĄ

Ola Olszewska - wiek

Ile lat ma Aleksandra Olszewska? To 17-letnia wokalistka, która urodziła się w Rypinie.

Ola Olszewska - Voice Kids

Ola Olszewska opowiedziała nam, co jej dała przygoda w The Voice Kids 3: - Przygoda w The Voice Kids dała mi przede wszystkim doświadczenie i większą chęć na spełnianie muzycznych marzeń. Myślę nawet, że była początkiem większego zaangażowania muzycznego i potrzeby pisania piosenek! 

Ola Olszewska - ciekawostki

Ola Olszewska to młoda wokalistka, na którą trzeba zwrócić uwagę w 2022 roku. Coś czujemy, że niebawem może nas ponownie zaskoczyć. W związku z tym przybliżamy postać młodej, zdolnej piosenkarki. Zdradziła nam, że jej ulubionymi artystami są w większości artyści zagraniczni. Uwielbia Olivię Rodrigo, Taylor Swift, Tate McRae oraz Gracie Abrams. Oprócz muzycznych rzeczy, czyli między innymi pisania piosenek lubi w wolnym czasie czytać książki oraz grać w gry komputerowe.

Ola Olszewska - piosenka Czy to nadal ja

Ola Olszewska robi furorę w internecie piosenką Czy to nadal ja. Oprócz ponad 230 tysięcy wyświetleń w 6 dni, zebrała ponad 14 tysięcy łapek w górę (160 łapek w dół), a także ponad 600 pozytywnych komentarzy. 

  • Usłyszałam fragment na tiktoku... Przyszłam chwilę po dodaniu.... Zostałam. Cudna.
  • Dziewczyno, niskie pokłony w Twoją stronę! Masz w sobie tyle wrażliwości i tak wielki talent! Mam nadzieję, że zrobisz ogromną karierę.
  • Piękny utwór, naprawdę cudowny. Taki delikatny i szczery, ale wzruszający. Poezja.
  • Po pierwszych dźwiękach już są ciarki
  • Przecież to jest tak autentyczne, że słów podziwu mi brakuje

Za produkcję utworu odpowiada Tynsky, czyli 18-letni artysta, który rozpoczyna obiecującą karierę muzyczną. Od 13 roku życia gra i komponuje na gitarze oraz pianinie. Jego ostatni utwór Baby You’re the One I Need, który ukazał się 4 marca trafił na wiele zagranicznych playlist serwisu Spotify, m.in: New Music Friday Sweden, Italia, Denmark Portugal czy Romania. Nie da się nie zauważyć, że z każdym kolejnym utworem TYNSKY przedstawia coraz to nowsze muzyczne oblicza, stawiając sobie bardzo wysoko poprzeczkę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze