Ola Olszewska - kim jest? Jej piosenka Czy to nadal ja MOCNO łapie za serce!

i

Autor: single cover art Ola Olszewska - kim jest? Jej piosenka Czy to nadal ja MOCNO łapie za serce!

Ola Olszewska - kim jest? Dziewczyna, na którą polecamy zwrócić uwagę!

2022-05-26 12:47

Kim jest Aleksandra Olszewska? Na tę wokalistkę trzeba zwrócić uwagę w 2022 roku! Młoda i zdolna nastolatka cieszy się rosnącą popularnością w mediach społecznościowych i serwisach muzycznych. Wszystko za sprawą utworu Czy to nadal ja, który w krótkim czasie zebrał ponad 230 tysięcy odsłuchań. Poznajcie bliżej Olę Olszewską już teraz.

Spis treści

  1. Ola Olszewska - wiek
  2. Ola Olszewska - Voice Kids
  3. Ola Olszewska - ciekawostki
  4. Ola Olszewska - piosenka Czy to nadal ja

Ola Olszewska - kim jest młoda piosenkarka, która robi furorę w internecie? W przeszłości jej talent poznali widzowie muzycznego programu dla dzieci, czyli The Voice Kids. Wzięła udział w trzeciej odsłonie wokalnego talent-show, gdzie dotarła do etapu bitew. Wtedy najbardziej zachwyciła śpiewając utwór No Tears Left To Cry, odwracając przy tym wszystkie fotele. Ola Olszewska, w ostatnich dwóch latach zrobiła duży postęp, jeśli chodzi o śpiew, czego dowodem jest jej najnowsza piosenka Czy to nadal ja. Pierwotnie utwór we fragmencie zrobił furorę w popularnej platformie z krótkimi filmikami, a teraz całość cieszy się ogromną popularnością. Teledysk jej solowej piosenki w sześć dni od premiery przekroczył barierę 230 tysięcy wyświetleń, tylko w jednym serwisie.

Gromee i Antonia proszą świat o więcej miłości. Send Me Your Love HITEM LATA 2022?

Gromee o singlu nagranym razem z rumuńską gwiazdą ANTONIĄ

Ola Olszewska - wiek

Ile lat ma Aleksandra Olszewska? To 17-letnia wokalistka, która urodziła się w Rypinie.

Ola Olszewska - Voice Kids

Ola Olszewska opowiedziała nam, co jej dała przygoda w The Voice Kids 3: - Przygoda w The Voice Kids dała mi przede wszystkim doświadczenie i większą chęć na spełnianie muzycznych marzeń. Myślę nawet, że była początkiem większego zaangażowania muzycznego i potrzeby pisania piosenek! 

Ola Olszewska - ciekawostki

Ola Olszewska to młoda wokalistka, na którą trzeba zwrócić uwagę w 2022 roku. Coś czujemy, że niebawem może nas ponownie zaskoczyć. W związku z tym przybliżamy postać młodej, zdolnej piosenkarki. Zdradziła nam, że jej ulubionymi artystami są w większości artyści zagraniczni. Uwielbia Olivię Rodrigo, Taylor Swift, Tate McRae oraz Gracie Abrams. Oprócz muzycznych rzeczy, czyli między innymi pisania piosenek lubi w wolnym czasie czytać książki oraz grać w gry komputerowe.

Ola Olszewska - piosenka Czy to nadal ja

Ola Olszewska robi furorę w internecie piosenką Czy to nadal ja. Oprócz ponad 230 tysięcy wyświetleń w 6 dni, zebrała ponad 14 tysięcy łapek w górę (160 łapek w dół), a także ponad 600 pozytywnych komentarzy. 

  • Usłyszałam fragment na tiktoku... Przyszłam chwilę po dodaniu.... Zostałam. Cudna.
  • Dziewczyno, niskie pokłony w Twoją stronę! Masz w sobie tyle wrażliwości i tak wielki talent! Mam nadzieję, że zrobisz ogromną karierę.
  • Piękny utwór, naprawdę cudowny. Taki delikatny i szczery, ale wzruszający. Poezja.
  • Po pierwszych dźwiękach już są ciarki
  • Przecież to jest tak autentyczne, że słów podziwu mi brakuje

Za produkcję utworu odpowiada Tynsky, czyli 18-letni artysta, który rozpoczyna obiecującą karierę muzyczną. Od 13 roku życia gra i komponuje na gitarze oraz pianinie. Jego ostatni utwór Baby You’re the One I Need, który ukazał się 4 marca trafił na wiele zagranicznych playlist serwisu Spotify, m.in: New Music Friday Sweden, Italia, Denmark Portugal czy Romania. Nie da się nie zauważyć, że z każdym kolejnym utworem TYNSKY przedstawia coraz to nowsze muzyczne oblicza, stawiając sobie bardzo wysoko poprzeczkę.