Oktawian Zagórski - wzrost, wiek, rodzina, zawód

2017-10-04 18:41

Okatwian Zagórski to popularny wokalista, który tworzy polskie wersje znanych hitów! Kim jest prywatnie? Podstawowe informacje o internetowym twórcy przedstawiamy na ESKA.pl

Okatwian Zagórski - wzrost, wiek, rodzinazawód internetowego twórcy ciekawią was najbardziej! Kim jest Oktawian Zagórski? Artysta tworzący polskie wersje światowych hitów zyskuje coraz większą popularność. Jego najpopularniejsze przeróbki to m.in. Powoli (oryg. Despacito), Podkręć trochę radio (oryg. Subeme La Radio) i Twoje ciało kochać chcę (oryg. Shape Of You). Za sprawą jego działalności słuchacze mogą poznać sens i znaczenie tekstu danej piosenki.

Oktawian Zagórski - wzrost

Ile wzrostu ma Oktawian Zagórski? Jasnowłosy artysta ma 179 centymetrów.

Oktawian Zagórski - wiek

Oktawian Zagórski urodził się 11 lipca 1988 roku w Reszlu w województwie warmińsko-mazurskim. Od najmłodszych lat występowanie na scenie jest dla niego najważniejsze.

Oktawian Zagórski - rodzina

Oktawian opowiedział nam o swojej rodzinie: - Cała moja rodzina jest związana z muzyką i od dziecka byłem nią otoczony. Kiedy byłem mały, moja mama występowała w zespole ludowym „Reszelanie” i razem z nią jeździłem na wszystkie koncerty. Kiedy miałem 4 lata, podczas rocznicy zespołu, zostałem wyciągnięty na scenę przez ciocię i zaśpiewałem jedną z ulubionych piosenek „Reszelan”. Okazało się, że śpiewam w oryginalnej tonacji i cały zespół mi zaakompaniował. Po tym występie mama i ciocia stwierdziły, że warto, abym poszedł w tym kierunku. - zdradził ESKA.pl, Oktawian. Dodał: - Na początku rodzina miała duży wpływ na mój rozwój muzyczny, ponieważ jako 5-letni chłopiec traktowałem to głownie jako zabawę. W późniejszym etapie mojego życia sam postanowiłem, że chcę śpiewać. Nikt mnie nigdy do tego nie zmuszał i zawsze ciągnęła mnie artystyczna ścieżka, a śpiewanie było największą pasją - zakończył.

Oktawian Zagórski - zawód

Oktawian Zagórski jest wokalistą, aktorem, a także instruktorem Zumby. Jak sam przekonuje na oficjalnym profilu na Facebooku: Setki osób, które codziennie przychodzą na moje zajęcia i to jak ich życie zmieniło się dzięki nim na lepsze jest dla mnie największą nagrodą. 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze