Ojciec z synem roznieśli scenę The Voice. Najbardziej ucieszyła ich decyzja jednej z trenerek!

2021-09-24 11:43
Jim i Sasha Allen
Autor: YouTube/The Voice

The Voice to program, który zdecydowanie łączy pokolenia. Dowodem na to jest występ niezwykłego duetu w amerykańskiej wersji talent show. Podczas przesłuchań w ciemno na scenie zaprezentowali się ojciec i syn. Ich występ bardzo poruszył trenerów. Odwrócenie się jednej z jurorek szczególnie mocno ucieszyło nastolatka.

The Voice - amerykańska wersja popularnego na całym świecie formatu w końcu wystartowała. I jak można się było spodziewać, robi prawdziwą furorę nie tylko w Stanach. Zdaniem wielu to zasługa odświeżonego składu jury, w którym po raz pierwszy zagościła jedna z największych gwiazd muzyki pop Ariana Grande. Wokalistka doskonale sprawdza się w roli poszukiwacza wokalnych talentów. A tych, podobnie jak w polskiej edycji The Voice, nie brakuje. 

Jednym z największych objawień 21. sezonu amerykańskiego The Voice są Jim i Sasha Allenowie. Ojciec i syn wystąpili podczas przesłuchań w ciemno z utworem Leaving on a Jet Plane z repertuaru Johna Denvera, a w ich stronę odwróciły się Kelly Clarkson oraz właśnie Ariana Grande. Decyzja tej drugiej w szczególności ucieszyła Sashę. Chyba nikt nie miał wątpliwości, że Jim i Sasha zdecydują się na dołączenie do jej drużyny.

Ojciec i syn w The Voice

Jim i Sasha poruszyli nie tylko swoimi głosami, ale opowiedzianą historią. Po podziękowaniu rodzinie za wsparcie Sasha wyjawił, że urodził się w kobiecym ciele, jednak od zawsze czuł się chłopakiem. Gdy bliscy odkryli prawdę o nim, zdecydowali się pomóc mu w przejściu tranzycji płciowej. Nastolatek prowadzi dziś szczęśliwe życie, a teraz może być ono jeszcze piękniejsze. W końcu ma po swojej stronie samą Arianę Grande. Tuż po wyemitowaniu odcinka wokalistka zostawiła komentarz pod jednym ze zdjęć wokalisty.

Jesteś darem - napisała.

Poniżej prezentujemy cały występ Jima i Sashy.

Wstrząsające wyznanie uczestniczki The Voice of Poland
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze