Oha

i

Autor: materiały prasowe TVN//Player

Oha z Hotel Paradise nagrała piosenkę. Lepsza od Sonii i Simona?

2021-12-07 11:01

Hotel Paradise to chyba najbardziej rozśpiewany program ze wszystkich reality shows w Polsce. Już kilkoro jego uczestników wydało własne piosenki. Teraz do tego grona dołączyła jedna z najbarwniejszych postaci ostatniego sezonu - Oha. Czy jej piosenka ma szansę przebić propozycje muzyczne od Simona, Sonii oraz Bibi?

Oha z Hotel Paradise nagrała piosenkę! Wielki finał jednego z najpopularniejszych polskich reality-shows już za nami. Przez ostatnie tygodnie widzowie TVN 7 z wielkim zainteresowaniem śledzili to, co działo się w tak zwanym hotelu miłości, gdzie single szukali swoich drugich połówek. Bez wątpienia jedną z postaci, które budziły największe emocje, była Oha. Widzowie z jednej strony docenili bezpośredniość uczestniczki Hotel Paradise 4, a z drugiej krytykowali ją za sposób, w jaki potraktowała Wiktorię. Za pośrednictwem mediów społecznościowych gwiazda formatu wyznała, że po wyemitowaniu odcinka ze słynną Pandorą otrzymywała liczne groźby od internautów. Co jednak ciekawe, będąc jeszcze mieszkanką hotelu, Oha udowodniła, że naprawdę potrafi śpiewać. Tuż przed wielkim finałem programu uczestniczka wydała swój singiel Miałam być przykładem, dołączając tym samym do grona osób, które również zaprezentowały swoje muzyczne propozycje po udziale w nim.

Sonda
Hotel Paradise 4 - czy Sara słusznie rzuciła kulą?

Oha z Hotel Paradise - piosenka

Czy Hotel Paradise to najbardziej rozśpiewane reality-show w naszym kraju? Wszystko na to wskazuje! Sonia, Bibi, Simon - ich single już podbiły sieć. Teraz czas na Ohę! Uczestniczka 4. edycji programu założyła konto na YouTubie, gdzie zaprezentowała teledysk do swojego debiutanckiego singla Miałam być przykładem. Czy to właśnie ona zaśpiewa utwór przewodni 5. sezonu Hotelu? To się okaże! Jeśli jeszcze nie słyszeliście propozycji muzycznej od Ohy, to czym prędzej nadrabiajcie zaległości.

Wiktor Dyduła odpadł z The Voice. Najbardziej żałuje jednego!