Ofenbach - zespół, YouTube, Party, Katchi. Zobacz ich Przesłuchanie w ESCE!

2018-08-26 20:55
Ofenbach - zespół, YouTube, party. Zobacz ich Przesłuchanie w ESCE!
Autor: Fot. East News / ESKA Ofenbach w Przesłuchaniu

Ofenbach to twórcy takich hitów jak Katchi i ulubieńcy słuchaczy Radia ESKA. Teraz mogliśmy zobaczyć ich przesłuchanie. Co o sobie zdradzili? 

Ofenbach to genialni twórcy, którzy swoimi hitami zauroczyli nie tylko Polaków. Przy ich utworach jak 'party' i oczywiście słynne i kochane przez wszystkich Katchi, bawimy się na każdej imprezie tego sezonu. Rozgrzewać nas będą z pewnością jeszcze przez całe lato, dlatego warto poznać ich bliżej. A co chcielibyście się dowiedzieć o Dorianie i Cesarze? ESKA przesłuchała ich zręcznie na niezręczne tematy. 

Ofenbach w Przesłuchaniu

Cesar w kosmos wysłałby gitarę lub pianino. Dzięki temu kosmici mogliby stworzyć własną muzykę! Ma obsesje na punkcie grania, a jego zdaniem telewizja nie kłamie. Na pytanie kto opanuje niebawem świat, mówi otwarcie - Ofenbach.  Z kolei Dorian lubi spać na plecach, a jego pomnik byłby ogromny i pozdrawiał gestem miliony. Co jeszcze zdradzili? Oba przesłuchania możecie zobaczyć poniżej: 

Ofenbach - YouTube, Party, Katchi

Ofenbach to duet francuskich DJów, który bije rekordy popularności na YouTube. Ich kariera dopiero się rozkręca, a do 10 kwietnia 2018 ich teledysk do utworu Katchi miał 97 020 07 odtworzeń! Tworzą również remixy. Czy dalsza kariera potoczy się równie spektakularnie? 

Despacito usunięte z YouTube! Dlaczego teledysk Luisa Fonsi zniknął z sieci?!

Autor: brak danych

  Despacito usunięte z YouTube! Co się stało z teledyskiem, który miał ponad 5 miliardów wyświetleń? Wiele osób zadaje sobie to pytanie po tym, gdy nie znajduje w serwisie rekordowego hitu. Najpopularniejszy klip w historii umieszczony był na platformie VEVO. Jak

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze