Ofenbach - zespół, który boi się klaunów i kocha mamy. 20 ciekawostek o gwieździe EMA 2017

2017-06-08 15:16
Ofenbach
Autor: fot. Warner Music Poland Ofenbach

Ofenbach, dwóch przystojniaków  - Dorian i Cesar z Francji. Kumple od dzieciństwa, którzy podbili kluby hitem Be Mine będą gwiazdami ESKA Music Awards 2017. Dowiedz się o nich ciekawostek, które mogą zaskoczyć niejednego fana!

Ofenbach - francuski duet specjalizujący się w muzyce klubowej to gwiazda ESKA Music Awards 2017. Jeżeli wypadłeś z obiegu i ich jeszcze nie znasz - warto to nadrobić! Jeżeli znasz - tego o nich na pewno nie wiedziałeś. Przepytujemy Ofenbach!

Na pewno nie jedna osoba, której Dorian i Cesar wpadli w oko zastanawia się czy są wolni. Dorian od razu zaklepuje, że jest zajęty, ale Cesar już nie jest taki zdecydowany: Totalnie chaotyczna tajemnica - i nie wyjaśnia nic więcej! Ale o swoim ideale mówią już znacznie chętniej, nie potrafią wybrać czy lepsze są blondynki czy brunetki, ale dla Doriana idealna kobieta to Penelope Cruz a dla Cesara Scarlett Johanson

Ofenbach - biografia ,teledyski, zdjęcia, plotki
Ofenbach - biografia ,teledyski, zdjęcia, plotki

Autor: brak danych

Dorian & Cesar, czyli francuski duet Ofenbach! Ponad 40 mln obejrzeń klipów na YouTubie, kilkadziesiąt milionów streamów w Spotify, to tylko niektóre osiągnięcia, jakimi mogą pochwalić się tworzący duet César de Rummel i Dorian Lauduique.

A skoro jesteśmy przy tematach kinowych, ich ulubione filmy to Lot nad kukułczym gniazdem i Indiana Jones. Z kolei plaża z "Niebiańskich wakacji" Danny'ego Boyle'a to ich wymarzone miejsce na wakacje. "To raj na ziemi" mówią zgodnie muzycy. A na tę bezludną wyspę Cesar wziąłby płytę Exile on Main Street The Rolling Stones, a Dorian Breakfast in America - Supertramp.

Panowie jak widać nie trzymają się kurczowo muzyki klubowej w której się specjalizują. W dodatku wyznali, że ich wymarzona współpraca muzyczna to nagrać coś z Jackiem White'em. Żaden z nich nie ma tatuaży, ale mówią że "na razie" więc może trochę ich ciągnie do bycia badboyami takimi jak on. Ale jak to połączyć z uwielbieniem dla lodów waniliowych, do którego się przyznają?

Panowie z Ofenbach chyba troszkę są maminsynkami bo pytani o to kto jest dla nich największym wsparciem bez wahania mówią że ich mamy, ale już nie jedzenie w domu lubią najbardziej. Dorian uwielbia sushi a Cesar... sałatkę cezar. Chłopaki znają się od dzieciństwa i to Cesar był znacznie lepszym uczniem, ale za to teraz to on jest bałaganiarzem. To uważa za swoją główną wadę. Aż trudno pojąć jak radzą sobie razem w trasie bo z kolei Dorian wyznaje, że jest zbyt pedantyczny. Dorian uwielbia oglądać stare filmy, a Cesar robić zdjęcia starym analogiem. 

Obaj potwornie bali się klauna Krusty z kreskówki Simpsonowie. Z postaci komiksowych najchętniej wcieliliby się w Batmana (Cesar) i Green Lantern (Dorian) - przynajmniej obaj są wierni DC Comics, bo pewnie skończyłoby się awanturą gdyby któryś z nich wolał postać z Marvela :)

Ich życiowe motto jest proste - muzyka. Zobaczcie na żywo co dla nich znaczy muzyka, spotkajcie się na gali ESKA Music Awards, na którą Dorian i Cesar was zapraszają. Łapcie BILETY na EMA 2017 >>

 

Najnowsze