Odwrócił wszystkie fotele w Voice of Poland, teraz wraca. Adrian Burek zaskoczył utworem

2022-05-22 13:19
Odwrócił wszystkie fotele w Voice of Poland, teraz wraca. Adrian Burek zaskoczył utworem
Autor: single cover art Odwrócił wszystkie fotele w Voice of Poland, teraz wraca. Adrian Burek zaskoczył utworem

Adrian Burek debiutuje jako Pan Badi! Właśnie pod tym nieoczywistym pseudonimem kryje się młody muzyk, songwriter, wokalista. Dał się poznać szerszej publiczności docierając do odcinków live w 10. edycji The Voice Of Poland. Do tej pory tworzył pod własnym nazwiskiem. Artysta postanowił rozpocząć́ kolejny etap w swoim życiorysie, dając upust wodzom jego muzycznych fantazji. Jego dotychczasową twórczość́ znajdziecie na jego kanale na YouTube, portalach streamingowych i jego Instagramie.

Pan Badi prezentuje pierwszy singiel. Artysta stawia na nowoczesne brzmienia z nutką lat 90. Łatwo wpadający w ucho bit, dopełnia melodyjny tekst. Utwór napisał wraz z młodym producentem Mayke. Duet stawia na nowy, oryginalny i nieszablonowy styl. Od melancholijnych elektronicznych brzmień, po imprezowe bangery. Utwór „miło” jest tego idealnym przykładem.

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

Co artysta mówi o swoim projekcie?

Pan Badi to spełnienie moich muzycznych fantazji. To wygodna super maska coś w rodzaju muzycznego alter ego. Bob Dylan miał swojego Zigiego, ja mam swojego Badiego. Potrzebowałem takiego resetu. Chciałem odciąć się od traktowania mojej twórczości przez pryzmat programu telewizyjnego. Chce pokazać́ wszystkim swoją muzykę. Jestem wesołym gościem, który niepotrzebnie otrzymał przydomek introwertycznego smutasa - mówi Adrian Burek.

Pan Badi & mayke - miło

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze