Odpadła z X Factor, a teraz jest milionerką!

i

Autor: fot. youtube.com / kanał Chloe Khan Odpadła z X Factor, a teraz jest milionerką!

Odpadła z X Factor a teraz jest milionerką!

2017-01-24 16:39

Historia tej 25-latki robi wrażenie! Jeszcze parę lat temu dziewczyna bez skutku próbowała swoich sił w talent show, a teraz wiedzie prawdziwie luksusowe życie, choć wcale nie zrobiła kariery w muzyce! Jak Chloe Khan w kilka lat zarobiła olbrzymią fortunę? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.

Oto Chloe Khan - widzowie X Factor UK mogą pamiętać, gdy jako 19-latka, wtedy jeszcze przedstawiając się imieniem Chloe Victoria, przed 7 laty próbowała swoich sił w muzycznym show. Dziewczyna nie popisała się wtedy wybitnymi umiejętnościami wokalnymi, ale wszyscy zapamiętali jej szalony wizerunek, na który składała się gruba warstwa makijażu, gigantyczne sztuczne rzęsy, goły brzuch i podarte dżinsy. Jury w składzie Simon Cowell, Nicole Scherzinger i Louis Walsh niestety nie dało jej szansy na przejście do kolejnego etapu programu. To jednak nie zraziło Chloe w dążeniu do marzeń o luksusowym życiu!

Była uczestniczka X Factor została milionerką!

Chloe jest teraz bajecznie bogata choć nie nagrała ani jednego hitu! Jak jej się to udało? Krótko po swojej nieudanej przygodzie, Chloe zdecydowała się zostać tzw. modelką internetową. Po tym jak zarobiła pierwsze większe pieniądze, przeprowadziła się z Anglii do Los Angeles i założyła swoją własną agencję modelek webcam. W L.A. przez jakiś czas była związama z Johnym Grayem, bogatym właścicielem sieci klubów ze striptizem. Chloe podkreśla jednak, że sama zapracowała na swój majątek. Poniżej możecie obejrzeć jej słynny występ na castingu do X Factor oraz jak wygląda teraz jej życie, na które składa się picie szampana, jedzenie kawioru, latanie prywatnymi odrzutowcami i kupowanie sportowych samochodów.