Odkryj na nowo piękno relacji łączącej Cię z mamą i weź udział w konkursie Lirene '#wyzwanie czy #wyznanie?'

2020-03-11 13:11 Materiał sponsorowany
Lirene
Autor: Freepik

Myślisz, że znasz swoją mamę w 100%? Jesteś pewna, że Wasza relacja nie ma żadnych tajemnic i wiesz już o swojej mamie dosłownie wszystko, co tylko córka może wiedzieć o mamie? A czy wiesz, jakie trendy w makijażu panowały za jej czasów? Jaki był jej styl ubierania się? Czy w ogóle malowała się, a jeśli tak, to jakich kosmetyków używała do wykonania makijażu? Dla wielu z nas to właśnie mama jest ikoną stylu. To jej radzimy się, co na siebie założyć, jakie dodatki wybrać, a nierzadko także myszkujemy w jej szafie. To mamy są dla nas również pierwszymi ekspertkami od makijażu, które dają nam wskazówki i pożyczają swoje kosmetyki.

Z czasem my same zaczynamy nabierać większej pewności siebie, a wówczas role odwracają się i to mamy przychodzą do nas z prośbą o poradę. Wiemy, że mimo różnicy wieku, pokoleń, przyzwyczajeń czy kosmetyków, z jakich na co dzień korzystamy, zawsze możemy na siebie liczyć i uczyć się od siebie nawzajem. A ponieważ przed Wami na pewno jest jeszcze wiele tajników do odkrycia, dowiedzcie się, zatem, jakich jeszcze sekretów makijażu możecie się od siebie nawzajem nauczyć. Weź udział w zabawie Lirene #wyzwanie, czy #wyznanie i wygraj sesję okładkową z Twoją mamą w magazynie Olivia oraz zestawy podkładów w tubkach od Lirene.

Odkryj mnie na nowo: podkłady Lirene w nowej szacie graficznej

Biorąc udział w konkursie, odkryj na nowo nie tylko relację ze swoją mamą, ale również ulubione podkłady Polek*, które teraz znajdziesz w nowej szacie graficznej. Dobrze znane fluidy Lirene, teraz w nowych opakowaniach, dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Trzy rodzaje podkładów dopasują się do różnych wymagań cery:

  • matujący, który zapobiega świeceniu skóry, podwyższa stopień jej nawilżenia, a jednocześnie ma właściwości przeciwrodnikowe,
  • kryjący, który precyzyjnie przykryje niedoskonałości, pozostawia skórę wygładzoną i utrzymuje się aż do 12 godzin,
  • rozświetlający, który dodaje skórze blasku, wyrównuje koloryt i rozjaśnia przebarwienia oraz wzmacnia efekt nawilżenia.
Lirene
Autor: Lirene

Konkurs Lirene '#wyzwanie czy #wyznanie?'

Piękno nie zna ograniczeń wiekowych. Tak samo jest z podkładami Lirene, które są odpowiednie dla kobiet w każdym wieku! Aby docenić siłę pokoleń, marka Lirene organizuje konkurs dla mam i córek, które są swoimi najlepszymi sojuszniczkami w walce o piękny wygląd! Jeśli chcesz, możesz podjąć #WYZWANIE:

  • Opublikuj ulubione zdjęcie z mamą na Instagramie i napisz, jaki podkład Lirene byłby dla niej najlepszy. Pamiętaj o hashtagach #odkryjmnienanowo oraz #wyzwanieLirene
  • Wygraj sesję zdjęciową dla siebie i mamy w magazynie Olivia lub zestawy kosmetyków Lirene dla Waszej dwójki!

Jeśli wolisz, możesz także wybrać #WYZNANIE:

  • Odwiedź profil Lirene na Facebooku i znajdź post konkursowy.
  • Zdradź makijażowy sekret, który poznałaś dzięki swojej mamie.
  • Autorki najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzone zestawami kosmetyków Lirene!

Regulamin obydwu konkursów znajdziesz na stronie Lirene.

Lirene
Autor: Lirene

*Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris za Nielsem - Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska jako suma rynków: Hipermarkety, Supermarkety bez Dyskontów, Dyskonty, Duże sklepy spożywcze, Średnie sklepy spożywcze i Małe sklepy spożywcze, sklepy chemiczne, stacje benzynowe, kioski; sprzedaż w sztukach w okresie I - X 2019; w kategorii podkłady do twarzy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze