Oczy zielone jako ballada pop. Ta wersja was zaskoczy!

2017-03-07 13:32
Oczy zielone jako ballada pop. Ta wersja was zaskoczy!
Autor: Fot. wbf Oczy zielone Zenka Martyniuka w zupełnie nowej odsłonie

Oczy zielone Zenka Martyniuka to bezapelacyjny hit, który śpiewają tysiące Polaków. Jednak dla wszystkich, który nie lubią disco polo mamy coś, co zmieni wasze podejście do tej piosenki.

Kasia Popowska w pierwszym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo wcieliła się w charyzmatycznego Zenka Martyniuka z zespołu Akcent. Wokalistka zmierzyła się z trudnym zadaniem, jakim było wykonanie piosenki Oczy zielone. To było ogromne wyzwanie. Oczy zielone to bezapelacyjny hit disco polo, którego fanami są nawet polscy piłkarze. Odwzorowanie występu Zenka nie było więc łatwe, ale Kasia Popowska poradziła sobie z tym świetnie i zajęła wysokie miejsce w rankingu.

Kasia Popowska - Oczy zielone

Nie każdy jest jednak fanem disco polo, przez co nie fascynuje się piosenką zatytułowaną Oczy zielone. Dlatego na ESKA.pl dla wszystkich antyfanów disco polo i Zenka Martyniuka mamy coś, co raz na zawsze zmieni wasze podejście do tego utworu. Wyobrażacie sobie Oczy zielone jako piękną balladę? Pewnie nie, dlatego poniższe wideo może was zaskoczyć. Kasia Popowska przygotowując się do występu w TTBZ nagrała zupełnie nową odsłonę hitu Zenka Martyniuka i musimy przyznać, że wykonanie wokalistki to mistrzostwo świata, a piosenka jest nie do poznania.

 

Najnowsze