Roksana Węgiel ZARĘCZONA! Powiedziała 'TAK' i pokazała błyszczący kamień na palcu

i

Autor: AKPA / screeny: https://www.instagram.com/roxie_wegiel/ Roksana Węgiel ZARĘCZONA! Powiedziała 'TAK' i pokazała błyszczący kamień na palcu

gwiazdy

Roksana Węgiel ZARĘCZONA! Powiedziała 'TAK' i pokazała błyszczący kamień na palcu

2023-05-28 11:04

Zaręczyny Roksany Węgiel potwierdzone! 18-letnia gwiazda muzyczna, która jeszcze nie tak dawno wygrała Eurowizję dla dzieci, planuje założyć rodzinę i wziąć ślub. Na poważnie weszła w relację ze starszym od siebie mężczyzną. Jak wygląda pierścionek Roksany Węgiel? W jaki sposób zakomunikowała fanom szczęśliwą wiadomość? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Spis treści

  1. Roksana Węgiel - zaręczyny
  2. Roksana Węgiel - pierścionek
  3. Roksana Węgiel - chłopak, narzeczony

Zaręczyny Roksany Węgiel są drugą głośną informacją w 2023 roku. Zaraz po szczęśliwej nowinie, że Wersow jest w ciąży pojawia się właśnie wieść o tym, że Roxie została poproszona o rękę. Zaskoczenie jest duże, ale momentalnie posypały się gratulacje i masowo spłynęły do zakochanych życzenia nieustannej miłości. Kim jest narzeczony Roksany Węgiel? Ukochany artystki, to Kevin Mglej, osiem lat starszy od niej producent muzyczny. Gdy para zaczęła się ze sobą spotykać i oficjalnie ujawniła, że razem są szczęśliwi pojawiały się opinie fanów, że najzwyczajniej jest dla niej za wcześnie na poważny związek. Internauci uważali, że zwyciężczyni Eurowizji Junior nie będzie w stanie stworzyć poważnej relacji ze starszym od siebie mężczyzną. Twierdzono, ze powinna cieszyć się młodością i korzystać z lat, które już nie wrócą. Co więcej ten związek miał pod górkę, bo internauci dowiedzieli się, iż Kevin ma kilkuletniego syna z poprzedniego związku. Nie jest to jednak żadnym utrudnieniem w drodze do szczęścia. Para postanowiła zrobić jeszcze bardziej poważny krok w swoim życiu. Ich ślub po oświadczynach jest na horyzoncie!

Roksana Węgiel wypuściła nowy teledysk. Fani: I to jest piosenka na Eurowizję!

Tak zaczynała Roksana Węgiel. O TAKIEJ karierze marzy wiele osób!

Roksana Węgiel - zaręczyny

Wiadomość o zaręczynach pojawiła się 27 maja 2023. Kevin oświadczył się Roxie kilka miesięcy temu, dokładniej w marcu 2023. Artystka opublikowała zdjęcie, na którym pokazuje pierścionek z przepięknym, lśniącym kryształem. Wszystko to na rozsypanych w tle różach. W opisie przepełnionym radością poinformowała, że powiedziała TAK i przyjęła oświadczyny Kevina!

Roksana Węgiel - pierścionek

Wspólne wakacje, praca nad utworami, rodzinne wypady, decyzja o wspólnym piesku, to wszystko doprowadziło do tego, że para naprawdę planuje wspólną przyszłość. Przede wszystkim wielka miłość, o której Roksana bardzo często opowiada. Jest zapatrzona w swojego ukochanego. Zaręczyny Roksany Węgiel oznaczają również, że jej związek wszedł na zupełnie nowy etap. 

Roksana Węgiel - chłopak, narzeczony

Chłopak Roksany Węgiel, a tak naprawdę już narzeczony wspólnie z Jeremim Sikorskim i Andrzejem Jaworskim tworzą projekt Wolf House zajmujący się produkcją muzyki. Współpracował w przeszłości między innymi z Viki Gabor, Justyną Steczkowską. Mariną oraz Julią Żugaj, której EP-ka zatytułowana Miłostki pokryła się złotem. Kevin w 2020 był zaręczony z Malwiną Dubowską, aktorką, znaną z serialu Papiery Na Szczęście, W Rytmie Serca, Pułapka i Korona Królów. Ma z nią dziecko, co oznacza, że Roxie szybko może stać się jego macochą.

Sonda
Czy zaręczyny Roksany Węgiel są dla Ciebie zaskoczeniem?
Listen on Spreaker.