Obcy ludzie rozbierają się nawzajem i... - czy to przebije First Kiss? So let's get undressed [VIDEO]

2014-07-13 12:53

Obcy ludzie rozbierają się nawzajem na YouTube, czyli filmik Undress Me, to nowa propozycja autorów nagrania First Kiss. Podczas gdy wcześniej byliśmy świadkami pierwszych pocałunków, teraz mamy okazję zobaczyć, jak nieznajomi zdzierają z siebie ciuchy. Co dzieje się dalej? Oglądajcie i 'let's get undressed' jak śpiewa Kim Cesarion!

Obcy ludzie rozbierają się nawzajem i lądują w łóżku - taki obrazek możemy podziwiać w filmiku Undress Me na YouTube. Wideo to kolejna propozycja autorów nagrania First Kiss, gdzie internauci mogli zobaczyć pierwsze pocałunki zupełnie przypadkowych osób. Teraz nieznajomi zdzierają z siebie ciuchy i lądują pod pierzynką.

Niektórzy nie powstrzymują emocji i rozkręcają pościelową akcję. Są też jednak tacy, którzy leżąc obok półnagiego nieznajomego czują się trochę zawstydzeni. Jak zachowalibyście się Wy?

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014 - Polska. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy?


Undress Me - podobnie jak wcześniej First Kiss - to jeden z etapów promocji amerykańskiego serialu Masters of Sex w sieci. Ciekawe, czy twórcy kampanii znają hit Kim Cesariona Undressed. Piosenka idealnie wpasowuje się w klimat viralowego spotu, prawda?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze