O.S.T.R. z synkiem na jednej scenie. Zobaczcie, jak Jaś Ostrowski rapuje z tatą! VIDEO

2015-11-26 11:37
O.S.T.R. z synem na jednej scenie. Zobaczcie, jak Jaś rapuje z tatą. VIDEO!
Autor: Fot. Screen z YouTube Raper O.S.T.R. z synem

O.S.T.R. z 6-letnim synem na jednej scenie! "To najpiękniejszy moment w moim życiu" powiedział wzruszony raper.  Zobaczcie jak rapuje Jaś Ostrowski na ESKA.pl. Jak oceniacie jego umiejętności? Czy ma szansę pójść w ślady taty?

O.S.T.R. z synem na jednej scenie - taka niespodzianka czekała fanów rapera podczas Hip-Hop Festival, który odbył się we wrocławskiej Hali Stulecia. Podczas imprezy wystąpili także inni raperzy m.in. Tede, Słoń, Sobota i Trzeci Wymiar.

O.S.T.R. rapuje z synem

Jedną z gwiazd wrocławskiej imprezy był O.S.T.R. Raper podczas koncertu zaskoczył publiczność zapraszając na scenę swojego syna. Mały Jaś zaprezentował freestyle, którego miał uczyć go tata na kilka godzin przed koncertem. - To najpiękniejszy moment w moim życiu - stwierdził O.S.T.R. podsumowując wspólny występ z 6-letnim synem. Chłopiec zarapował do bitu z piosenki Podróż zwana życiem.

Zobaczcie, jak sześcioletni Jaś Ostrowski rapuje z tatą. Czy syn rapera pójdzie w ślady taty?

 

KL

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze