O.S.T.R. z synem na jednej scenie. Zobaczcie, jak Jaś rapuje z tatą. VIDEO!

i

Autor: Fot. Screen z YouTube Raper O.S.T.R. z synem

O.S.T.R. z synkiem na jednej scenie. Zobaczcie, jak Jaś Ostrowski rapuje z tatą! VIDEO

2015-11-26 11:37

O.S.T.R. z 6-letnim synem na jednej scenie! "To najpiękniejszy moment w moim życiu" powiedział wzruszony raper.  Zobaczcie jak rapuje Jaś Ostrowski na ESKA.pl. Jak oceniacie jego umiejętności? Czy ma szansę pójść w ślady taty?

O.S.T.R. z synem na jednej scenie - taka niespodzianka czekała fanów rapera podczas Hip-Hop Festival, który odbył się we wrocławskiej Hali Stulecia. Podczas imprezy wystąpili także inni raperzy m.in. Tede, Słoń, Sobota i Trzeci Wymiar.

O.S.T.R. rapuje z synem

Jedną z gwiazd wrocławskiej imprezy był O.S.T.R. Raper podczas koncertu zaskoczył publiczność zapraszając na scenę swojego syna. Mały Jaś zaprezentował freestyle, którego miał uczyć go tata na kilka godzin przed koncertem. - To najpiękniejszy moment w moim życiu - stwierdził O.S.T.R. podsumowując wspólny występ z 6-letnim synem. Chłopiec zarapował do bitu z piosenki Podróż zwana życiem.

Zobaczcie, jak sześcioletni Jaś Ostrowski rapuje z tatą. Czy syn rapera pójdzie w ślady taty?

 

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE