O.S.T.R., Ten Typ Mes, donGURALesko - znamy gwiazdy Hip-Hop Festival 2016

2015-12-17 12:32

O.S.T.R., Ten Typ Mes, donGURALesko - to niektóre z gwiazd Hip-Hop Festival 2016. Impreza już w lutym powróci w wielkim stylu. Po raz kolejny na scenie zobaczymy największe gwiazdy polskiego rapu. Sprawdź, kto wystąpi we Wrocławiu i Krakowie. Na ESKA.pl znajdziecie również informacje dotyczące biletów na Hip-Hop Festival 2016.

O.S.T.R., Ten Typ Mes, donGURALesko wystąpią podczas drugiej edycji Hip-Hop Festival 2016. Poprzednia edycja imprezy okazała się wielkim sukcesem. Organizatorzy zapewniają jednak, że kolejna odsłona festiwalu będzie jeszcze lepsza. Po doświadczeniach z pierwszej edycji organizatorzy planują usprawnić mankamenty, które ostatnio przeszkadzały fanom. Chodzi m.in. o długie kolejki czy współpracę z ochroną. Wszystko po to, by można było się skupić tylko na najwyższej jakości hip-hopie.

O.S.T.R. z synkiem na jednej scenie. Zobaczcie, jak Jaś Ostrowski rapuje z tatą!

Hip-Hop Festival - kto wystąpi

Tym razem koncerty odbędą się w dwóch miastach: Wrocławiu i Krakowie, na scenach klubu Studio oraz w Hali Stulecia. Podczas drugiej edycji Hip-Hop Festival 2016 będziemy mogli zobaczyć w akcji największe gwiazdy polskiego rapu.

19.02.2016 - Wrocław, Hala Stulecia:
O.S.T.R.
Ten Typ Mes plus live band
Małpa plus live band
Gruby Mielzky
Quebonafide
Dwa Sławy
W.S.R.H.

20.02.2016 - Kraków, Klub Studio:
O.S.T.R
Ten Typ Mes plus live band
Małpa plus live band
donGURALesko
Quebonafide
Gruby Mielzky

Hip-Hop Festival - bilety

Bilety na imprezę we Wrocławiu i Krakowie są już dostępne w sprzedaży. Wejściówki na Hip-Hop Festival 2016 można kupić na stronie Eventim.pl.

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze