O.S.T.R. robi piosenkę dla dzieci? Zobaczcie, jak tworzy bity na zabawkach [VIDEO]

2015-02-11 15:09
O.S.T.R.
Autor: fot. YouTube O.S.T.R.

Piosenka dla dzieci od O.S.T.R.? Tak można pomyśleć oglądając rapera tworzącego bity na zabawkach. Całość brzmi jednak zdecydowanie lepiej niż niejedna piosenka dla dzieci. Zobaczcie, jak O.S.T.R. produkuje kawałek wykorzystując gadżety dedykowane najmłodszym w nowym odcinku serii Gotuj z Ostrym już teraz na ESKA.pl!

O.S.T.R. w piosence dla dzieci własnej produkcji? Nie, to zdecydowanie coś więcej! Wprawdzie O.S.T.R. bity stworzył właśnie na zabawkach dla dzieci, ale tej produkcji nie powstydziłby się niejeden dorosły. Cały proces tworzenia numeru z wykorzystaniem gadżetów dedykowanym najmłodszym to kolejna odsłona cyklu Gotuj z Ostrym. Jesteśmy świadkami nie tylko zakupu plastikowych keyboardów. Zaglądamy też do studia i finalnie możemy nacieszyć uszy pełną kompozycją.

Czy bit z zabawek znajdzie się na nowej płycie O.S.T.R. zatytułowanej Podróż zwana życiem? Tego dowiemy się już pod koniec lutego 2015 roku. Na 23 lutego planowana jest bowiem data premiery krążka.

Piosenki o miłości zaśpiewane w 20 stylach! Zobaczcie walentynkowy mashup

Swoją drogą, kto wie, czy O.S.T.R. nie zdecyduje się stworzyć kiedyś piosenki dla dzieci. W końcu sam jest przecież tatą ;).

JB

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze