O.S.T.R. - MTV Unplugged: Autentycznie. Premiera w warszawskim Empiku

2017-04-29 11:37
O.S.T.R. - MTV Unplugged: Autentycznie. Spotkanie w warszawskim Empiku
Autor: mat.prasowe O.S.T.R. - MTV Unplugged: Autentycznie. Spotkanie w warszawskim Empiku

O.S.T.R. jest pierwszym artystą po siedmioletniej przerwie, który gości w polskiej edycji formatu MTV Unplugged. Sukces albumu Życie po śmierci podsunął artyście i jego muzykom pomysł akustycznej realizacji tego konkretnego albumu.

O.S.T.R. - MTV Unplugged: Autentycznie. Premiera w warszawskim Empiku. Formuła sprawdzona została wcześniej w praktyce na supertrasie koncertowej Autentycznie. Wyprzedane w mgnieniu oka sale teatralne, gorące przyjęcie w czasie koncertu, a przede wszystkim spotkania ze słuchaczami, utwierdziły rapera w słuszności podjętej decyzji.

O.S.T.R. ma bogate doświadczenie w pracy z żywym, akustycznym zespołem, ale po raz pierwszy stanął w szranki z tak doświadczonym sekstetem. Oryginalne instrumentarium z jednej strony nadaje pionierskiego charakteru opracowaniom hiphopowych utworów, z drugiej strony stało się wyzwaniem dla aranżerów. Oddanie dynamiki i mocy przekazu instrumentów elektronicznych poprzez klasyczne i subtelne instrumenty to wyjątkowe dzieło.

Zadania podjęła się trójka muzyków: kompozytor Jakub Krukowski, DJ Haem oraz perkusista Wojtek Fedkowicz. Oprócz nich, na scenie wystąpili: ​ Agnieszka Grela-Fedkowicz (harfa), Sylwia Spodobalska (wiolonczela), Jacek Fedkowicz  (kontrabas / gitara basowa), Basia Pospieszalska (dodatkowy wokal) oraz gościnnie Leszek Możdżer i Ostry Junior. Zapraszamy na spotkanie z okazji premiery albumu MTV Unplugged: Autentycznie (Asfalt Records). 28 kwietnia, godz. 20.00, Empik Junior, Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122.

mat.prasowe

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze