O kim mowa? Ekipa Friza bez tajemnic!

2020-07-07 12:51 JJ
O kim mowa? Ekipa Friza bez tajemnic!
Autor: YouTube Karol Friz Wiśniewski O kim mowa? Ekipa Friza bez tajemnic!

Ekipa Friza wzbudza zainteresowanie nie tylko w świecie rzeczywistym, ale również w wirtualnym. Karola i jego przyjaciół zna prawie cały nasz kraj. Ale czy wiesz o nich wszystko? O kim mowa? Na ESKA.pl przygotowaliśmy specjalny quiz.

O kim mowa? Ekipa Friza bez tajemnic, tylko dla największych fanów! Najpopularniejsi youtuberzy w Polsce, to niewątpliwie właśnie Ekipa Friza. W jej skład wchodzą: Friz, Wersow, Mini Majk, Poczciwy Krzychu, Tromba, Marcysia, Mixer, Murcix, Wujek Łuki i Fusiałka. Zgrana paczka przyjaciół dzieli się swoimi codziennymi przeżyciami, albo na TikToku, InstaStories bądź YouTube. Wspólnie mają prawie 15 milionów obserwujących w serwisie Instagram. Ekipa bije wszelkie rekordy, również pod względem sprzedaży swoich gadżetów w internecie. Postanowiliśmy stworzyć quiz, który sprawdzi, czy wiesz o którym członku Ekipy mowa.

O kim mowa? Ekipa Friza bez tajemnic!

Jeżeli jesteś prawdziwym fanem Ekipy Friza, na pewno poradzisz sobie z naszym quizem bez problemu. Zaznaczamy jednak, że tylko uważni widzowie, zdobędą komplet punktów.

Najnowsze