Numa Numa 2 powala na kolana! Wielki HIT O-Zone w porywającej wersji

2018-09-13 16:38
Numa Numa
Autor: YouTube / Dan Balan

Ten hit znają wszyscy! Teraz dostał nowe życie, a wy szansę, by pokochać go jeszcze raz! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl 

Pamiętacie zespół O-Zone? W latach 2003-2004 każdy, niezależnie od tego ile miał lat, znał refren ich wielkiego hitu. Tańczyliśmy do niego na imprezach i nuciliśmy w łazienkach. Teraz utwór Dragostea Din Tei dostał drugie życie i wielką szansę na powrót na listy przebojów. Piosenka otrzymała również świeży, wzruszający teledysk. 

Numa Numa 2 - powalająca wersja wielkiego hitu

Porywająca, taneczna i na najwyższym światowym poziomie. Taka jest nowa wersja hitu Dragostea din tei. Zatytułowana została Numa Numa 2. Piosenkę wykonują były lider O-Zone Dan Balan i Marley Waters. Nowa odsłona utworu nagrana została głównie w języku angielskim. Refren pozostał jednak oryginalny.

Honorata Skarbek jako Justin Bieber! Jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo pod wrażeniem!

Numa Numa 2 - niezwykły teledysk

Klip do piosenki zrealizowany został w Ugandzie. W teledysku udział wzięły dzieci, które mogły nie tylko świetnie się bawić. Cały świat może podziwiać ich niezwykłe umiejętności taneczne!

Gromee Orcheston 2018: BILETY, MIEJSCE, DATA, GOŚCIE

O-Zone - czy zespół powróci?

Po premierze teledysku i utworu wielu z nas zadaje sobie jedno pytanie: czy zespół O zone powraca? W maju 2017 Dan, Radu i Arsenie zapowiedzieli wielki powrót zespołu. Obecnie jednak nie wiadomo, na jakim etapie trwają nad tym prace. Singiel Numa Numa 2 ukazał się na oficjalnym YouTubie Dana Balana, który do tej pory dbał o rozwój swojej solowej kariery. Fanom pozostaje zatem mocno trzymać kciuki!

O-Zone - piosenka Dragostea Din Tei

Dla niektórych Ma Ya Hi i Numa Numa Song, a oryginalnie to oczywiście Dragostea Din Tei! Piosenka mołdawskiego zespołu O-Zone podbiła europejskie listy hitów w 2004 roku. Znalazł się na szczycie list przebojów we Francji, Austrii i Niemczech, a przez trzy miesiące znajdował się na miejscu 3. prestiżowego zestawienia w Wielkiej Brytanii. Autorem słów i producentem singla jest Dan Balan, czyli główny wokalista trio O-Zone. Swoim hitem zainspirowali kilkanaście znanych gwiazd. Sample singla wykorzystali m.in. T.I. i Rihanna w piosence z 2008 roku Live Your Life. Utwór Dragostea Din Tei śpiewany już był m.in. po japońsku, arabsku, rosyjsku, angielsku, hiszpańsku, a nawet po afrykańsku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze