Nowy utwór Cleo z gościnnym udziałem znanego zespołu. Ten wybór zaskakuje?

2019-11-05 15:17 A.D.
Cleo
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER / East News

Cleo przygotowuje dla swoich fanów coś specjalnego. Po kilku latach, wielu przemianach i pragnie na moment powrócić do korzeni. Już 7 listopada premierę będzie miał jej nowy utwór. Piosenka zatytułowana będzie DOM, a w klimacie przypominać może piosenkę, dzięki której Cleo stała się znana - My Słowianie. W utworze wsparł ją również znany zespół! Kogo usłyszymy?

Cleo to jedna z najbardziej zapracowanych gwiazd muzyki. Twórczyni hitów takich jak Eva i Łowcy Gwiazd nigdy się nie oszczędza. Wokalistka koncertuje, wciąż pracuje nad nowym materiałem i jest jurorką w The Voice Kids 3. Pierwszy odcinek nowej serii z jej udziałem zobaczymy już 1 stycznia 2020! W drugiej edycji to właśnie jej podopiecznej udało się wygrać! 4 listopada 2019 minęło 6 lat od premiery kawałka My Słowianie, dzięki któremu po raz pierwszy usłyszeliśmy o Cleo. Numer pochodził z płyty Równonoc Donatana. Właśnie z nim wokalistka reprezentowała nasz kraj na Konkursie Piosenki Eurowizji w 2014 roku. W 2019 wokalistce udało się do ponownej współpracy namówić producenta i już niedługo poznamy kolejny efekt ich pracy. Będzie to utwór zatytułowany Dom, który dla Cleo ważny jest z wielu powodów. To nie tylko sentymentalna podróż do folkowego klimatu, lecz również do wspomnień o własnej rodzinie. Wokalistka zapowiedziała, że czeka nas wiele niespodzianek. Do współpracy zaprosiła również znany zespół. Kogo usłyszmy w numerze?

Cleo - DOM. Kogo usłyszymy w piosence? 

Na swoim Facebooku Cleo poinformowała, że w piosence usłyszymy również, jak sama to określiła ,,najlepszy Polski zespół ludowy''. Mowa o folkowej, ludowej grupie Mazowsze, która wsparła wokalistkę w numerze. DOM będzie miał premierę 7 listopada o 7 rano. 

Najnowsze