Nowy trener Polaków to wujek Kuby Błaszczykowskiego!

2018-07-12 13:28
Nowy trener Polaków to wujek Kuby Błaszczykowskiego!
Autor: Fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER Jerzy Brzęczak

Jerzy Brzęczek zostanie nowym trenerem reprezentacji Polski. Jest on wujkiem... Kuby Błaszczykowskiego! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Zmiana selekcjonera Polski po Mundialu 2018 była nieunikniona. Już wiemy, kto zastąpi Adama Nawałkę na stanowisku trenera reprezentacji Polski. Od teraz orły do boju poprowadzi Jerzy Brzęczek. Oficjalne ogłoszenie o przejęciu przez niego drużyny pojawiło się na Facebooku Łączy Nas Piłka wcześniej niż było to planowane, bo 12 lipca. Nowy selekcjoner jest również blisko spokrewniony z Kubą Błaszczykowskim! 

Jerzy Brzęczek - żona, trener, rodzina, Legia, kariera

Jerzy Brzęczek, a Kuba Błaszczykowski. Co ich łączy? 

Jerzy Brzęczek jest blisko spokrewniony z Kubą Błaszczykowskim. Jest on bratem tragicznie zmarłej matki piłkarza Anny! Czy będzie faworyzował go podczas treningów? Zawodnik nie może na to raczej liczyć. Trener pracował wcześniej z drużynami takimi jak Rakowie Częstochowa, Lechia Gdańsk i GKS-ie Katowice. Czy to wystarczy, by poprowadzić do zwycięstwa nasze orły? Oficjalna prezentacja kandydata będzie miała miejsce w poniedziałek 23 lipca. 

Kuba Błaszczykowski - poruszająca biografia piłkarza.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze