Nowy teledysk Pink do Just Give Me A Reason! Zobacz klip do trzeciego singla z płyty The Truth About Love [VIDEO]

2013-02-07 18:00

Pink udostępniła w sieci swój nowy teledysk do piosenki Just Give Me A Reason. Klip promuje trzeci singiel z krążka zatytułowanego The Truth About Love. W wideo oprócz Nate'a Ruessa z Fun., z którym gwiazda nagrała kawałek, wystąpił także jej mąż Carey Hart! Zobacz już teraz na Eska.pl!

Fani Pink mogą już nacieszyć oczy jej nowym teledyskiem do utworu Just Give Me A Reason, który został wybrany przez wokalistkę na jej trzeci oficjalny singiel promujący album The Truth About Love. W klipie możemy podziwiać nie tylko wokalistę zespołu Fun. Nate'a Ruessa, który z Pink stworzył duet w Just Give Me A Reason, ale także męża gwiazdy Carey'a Harta.

To właśnie w jego objęciach Pink leży na dryfującym po wodzie łóżku. Wcześniej wielbiciele Pink jej życiowego partnera mogli podziwiać w wideo do So What.

Kawałek Just Give Me A Reason poprzedzały takie hity jak zadziorne Blow Me (One Last Kiss) i balladowe Try. Czy piosenka powtórzy ich sukces? Przekonamy się już wkrótce, a Was zapraszamy do dyskusji na ten temat w Eskowym czacie!

>>> Pink - jak gwiazda przygotowuje się do trasy koncertowej? [VIDEO]


Zobacz na Eska.pl Just Give Me A Reason - Pink ft. Nate Ruess!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE