Nowy teledysk Łzy do Kiedy nie ma w nas miłości: zobacz zdjęcia z planu i sprawdź, kiedy premiera! [FOTY]

2013-09-03 17:46

Sara Chmiel, nowa wokalistka zespołu Łzy, nakręciła właśnie swój pierwszy teledysk z zespołem do piosenki Kiedy nie ma w nas miłości. Jak czuła się na planie? Co zobaczymy w wideo do Kiedy nie ma w nas miłości? Zobaczcie zdjęcia z making of już teraz na ESKA.pl!

Nowy teledysk Łzy do Kiedy nie ma w nas miłości premierowo pojawi się na YouTube pod koniec września 2013 roku. To pierwszy klip zespołu z udziałem Sary Chmiel, nowej wokalistki grupy. Zdjęcia z planu wideo do Kiedy nie ma w nas miłości już w Eskowej galerii. Jak piosenkarka poradziła sobie przed kamerą? Okazuje się, że artystka miała wielką tremę.

Dotychczas to była najbardziej krępująca sytuacja w jakiej brałam udział. Długo przekonywano mnie do niektórych scen, aż w końcu się zgodziłam - powiedziała Sara. Co zatem zobaczymy w teledysku do Kiedy nie ma w nas miłości? Obok wokalistki pojawi się przystojny mężczyzna i wszystko wskazuje na to, że skradnie jej całusa.

>>> Miłość Na Bogato: Przerywam Sen - Patricia Kazadi w czołówce serialu! Dobry wybór? Posłuchaj [VIDEO]

Kiedy nie ma w nas miłości będzie zapowiedzią płyty, która ukaże się na początku 2014 roku. Album zostanie nagrany w studiu, w którym powstały największe przeboje zespołu Łzy takie jak Agnieszka czy Narcyz.


Zobacz Bo Każdej Nocy - Łzy!JB