Nowy teledysk Justina Timberlake'a do Tunnel Vision już jest! W klipie Justin i nagie modelki [VIDEO +18]

2013-07-04 12:50

W sieci pojawił się nowy teledysk Justina Timberlake'a do piosenki Tunnel Vision. W klipie, który prosto z YouTube serwujemy Wam na Eska.pl, Justin wystąpił z nagimi modelkami. Występujące topless kobiety wiją się w rytm muzyki. Kilka nowych kroków tanecznych zaprezentował też sam Justin. Uwaga: materiał tylko dla dorosłych +18!

Nowy teledysk Justina Timberlake'a do Tunnel Vision to jeden z najbardziej kontrowersyjnych klipów na YouTube w 2013 roku. Dlaczego? W wideo do nowego singla Justina opublikowanym w sieci 3 lipca 2013 roku obok wokalisty wystąpiły nagie modelki/tancerki. Nagranie to swego rodzaju hołd dla kobiecego ciała. Akt modelek wielu fanów doceniło za artystyczną wizję z wykorzystaniem gry świateł.

Pojawiły się też jednak głosy, że Justin za wszelką cenę stara się zwrócić uwagę na swój nowy teledysk. Tunnel Vision promowane przez budzący gorącą dyskusję w sieci klip to trzeci singiel piosenkarza z krążka The 20/20 Experience.

Eska.pl przypomina, że wideo do Tunnel Vision to nie pierwsze w 2013 roku, w którym zaprezentowały się występujące topless modelki. Ten sam pomysł wykorzystał reżyser nagrania Blurred Lines Robina Thicke. Jak podoba się Wam nowy teledysk Justina Timberlake'a? Czekamy na komentarze!

>>> Teledysk do Blurred Lines - Robina Thicke: kim jest Emily Ratajkowski, (pół)naga modelka z klipu? [INFO, VIDEO]


Zobacz Tunnel Vision - Justin Timberlake!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze