Nowy tatuaż Justina Biebera. Co oznacza orzeł na brzuchu wokalisty?

2017-03-22 14:25
Nowy ogromny tatuaż Justina Biebera. Co oznacza?
Autor: fot. Instagram Stories / użytkownik Justin Bieber Nowy ogromny tatuaż Justina Biebera. Co oznacza?

Justin Bieber pokazuje swój nowy tatuaż, a fani zastanawiają się, jakie znaczenie ma orzeł na jego brzuchu. Sprawdź, jakie jest przesłanie najnowszej dziary wokalisty!

Justin Bieber pochwalił się na Instagramie swoim nowym tatuażem i od tego czasu wierni Beliebers zachodzą w głowę, jakie znaczenie może mieć rysunek ogromnego orła, który ozdobił brzuch ich ulubionego artysty. Odpowiedź na to pytanie niestety wcale nie jest taka oczywista! Po pierwsze dlatego, że często tatuaże dla wielu osób mają charakter czysto dekoracyjny. Ta opcja jednak raczej nie wchodzi w grę w przypadku Justina, którego dotychczasowe dziary zawsze kryły jakieś przesłanie.
>> Wszystkie tatuaże Adama Levine'a na 38. urodziny wokalisty [FOTO]

Co oznacza nowy tatuaż Justina Biebera?

Justin Bieber na razie sam nie zdradził, jakie znaczenie ma dla niego osobiście wytatuowany na brzuchu orzeł. Możemy się jednak domyślać, że decydując się taki wzór, sprawdził wcześniej, co reprezentuje ten jeden z najbardziej majestatycznych ptaków. Orzeł to przede wszystkim symbol wolności, mocy, siły, niezależności i mądrości. Wszystko wskazuje więc na to, że to właśnie o takich wartościach ma przypominać Biebsowi jego najnowszy ozdoba. 

Nowy tatuaż Justina Biebera. Co oznacza orzeł na brzuchu wokalisty?
Autor: brak danych Nowy tatuaż Justina Biebera. Co oznacza orzeł na brzuchu wokalisty?

Podoba wam się nowy tatuaż Justina Biebera?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze